ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сили оборони уразили російський завод з виробництва вибухівки та нафтовий термінал у Криму

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Жовтня 2025, 13:49

У ніч на 6 жовтня підрозділи Сил оборони України уразили інфраструктуру федерального казенного підприємства «Завод ім. Я.М. Свердлова» у рамках зниження наступального потенціалу, а також спроможностей противника щодо ракетно-бомбових ударів ворога.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

Завод у місті Дзержинськ Нижегородської області рф є одним із найбільших російських виробників вибухових речовин. Має змогу споряджати практично всі види боєприпасів — авіаційні та артилерійські снаряди, авіаційні бомби, зокрема й такі, що коригуються за ціллю, бойові частини кумулятивних протитанкових керованих ракет, боєприпаси для інженерних військ, боєголовки до ракетних комплексів ППО.

У рамках кооперації здійснює спорядження бойових частин уніфікованих міжвидових планерувальних боєприпасів. Зафіксовано численні вибухи та пожежу в районі цілі.

Окрім того, уражено потужності АТ «Морський нафтовий термінал» (Феодосія, ТОТ АР Крим). Це багатофункціональний технологічний комплекс з перевалки нафти і нафтопродуктів із залізничних вагонів-цистерн на морські судна і назад, а також автомобільний транспорт. Задіяний у забезпеченні окупаційної армії російського агресора.

У результаті успішного влучання зафіксовано масштабну пожежу на території об’єкта.

Також, на тимчасово окупованій території українського Криму є влучання по складу боєприпасів окремого батальйону матеріального забезпечення 18-ї загальновійськової армії рф. Результати ураження уточнюються.

«Сили оборони продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів та змусити рф припинити збройну агресію проти України», — наголосили в Генштабі ЗСУ.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
В Спецмісії НАТО з підтримки безпеки та підготовки для України підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

В Спецмісії НАТО з підтримки безпеки та підготовки для України підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Сьогодні в NSATU — Спеціальній місії НАТО з підтримки безпеки та підготовки для України — було проведено церемонію підняття прапора України з нагоди Дня Збройних Сил України.

Президент України та Стів Віткофф обговорили ключові елементи мирного плану

Президент України та Стів Віткофф обговорили ключові елементи мирного плану

Президент України Володимир Зеленський разом із з Андрієм Гнатовим та Рустемом Умєровим провели довгу й змістовну телефонну розмову зі Стівом Віткоффом і Джаредом Кушнером.

З Покровська з любовʼю: десантники 25-ї бригади привітали українців з Днем ЗСУ

З Покровська з любовʼю: десантники 25-ї бригади привітали українців з Днем ЗСУ

Бійці 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади, котрі виконують бойові завдання в Покровську, привітали співгромадян з Днем Збройних Сил України.

Святковий гуркіт на Херсонщині ― ГУР ліквідував двох окупантів, чий підрозділ «відзначився» скоєними злочинами

Святковий гуркіт на Херсонщині ― ГУР ліквідував двох окупантів, чий підрозділ «відзначився» скоєними злочинами

6 грудня 2025 року, в День ЗСУ та День Святого Миколая, внаслідок операції Департаменту активних дій ГУР МО України та Руху опору російській окупації в Херсонській області ліквідовано двох загарбників та їхній транспортний засіб.

Гармати, літаки, дрони: Повітряні Сили показали, як відбивали ракетно-дроновий удар

Гармати, літаки, дрони: Повітряні Сили показали, як відбивали ракетно-дроновий удар

ПС ЗСУ опублікували добірку відео бойової роботи за 6 грудня 2025 року з відбиття масованого удару агресора.

«Разом захистимо своє право на життя, нашу Богом дану землю» — Президент взяв участь у молитовному сніданку з нагоди Дня ЗСУ

«Разом захистимо своє право на життя, нашу Богом дану землю» — Президент взяв участь у молитовному сніданку з нагоди Дня ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у другому військовому молитовному сніданку з нагоди Дня Збройних Сил України.

ВАКАНСІЇ

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Старший бойовий медик

від 20000 до 20000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

Водій

від 20000 до 100000 грн

Тернопіль

Перший відділ Тернопільського РТЦК та СП

Механік водій

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Технік служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Начальник електросилових пристроїв

від 23000 до 50000 грн

Радісне, Одеська область

--- ---