ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Рідке золото: посадовцю, який переплатив понад 300 мільйонів за питну воду для ЗСУ, повідомили про підозру

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 6 Жовтня 2025, 11:36
Фото ілюстративне

Працівники ДБР повідомили про підозру одному з колишніх керівників Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України за фактом недбалого ставлення до військової служби.

За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру тимчасово виконуючому обов’язки директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України.

Слідство встановило, що у 2022 році посадовець, порушуючи вимоги законодавства у сфері публічних закупівель, уклав від імені Міністерства оборони України два збиткові для держави договори на постачання питної води для потреб Збройних Сил України.

При цьому він неналежно виконав свої службові обов’язки: не провів аналіз ринкових цін, не перевірив калькуляцій постачальників, не забезпечив принципів економності та ефективності використання державних коштів.

У результаті Міністерству оборони було завдано шкоди на понад 322 млн грн.

Підозрюваному інкримінують кримінальне правопорушення за ч. 4 ст. 425 Кримінального кодексу України – недбале ставлення військової службової особи до служби, що спричинило тяжкі наслідки в умовах воєнного стану.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

Досудове розслідування триває.

Як повідомляла АрміяInform, посадовцям ДПСУ повідомлено про підозру за перевитрати коштів під час закупівлі пального.

Читайте нас в Telegram
Фіктивна робота для відстрочки: у Житомирі директор коледжу отримав підозру

У Житомирі повідомили про підозру 12 чоловікам, які, за даними слідства, були фіктивно працевлаштовані до професійного коледжу для отримання відстрочки від мобі

Нова хвиля мобілізації може добити економіку росії — СЗР
Нова хвиля мобілізації може добити економіку росії — СЗР

Нова ймовірна хвиля мобілізації на росії може стати не лише серйозним соціальним потрясінням, а й каталізатором масштабної економічної кризи.

Виготовляли фальшиві посвідченням для ухилянтів: на Прикарпатті судитимуть чотирьох
Виготовляли фальшиві посвідченням для ухилянтів: на Прикарпатті судитимуть чотирьох

Викрито масштабну схему виготовлення та використання фіктивних документів задля уникнення мобілізації.

Ворог запустив по Україні майже 900 дронів за добу — Повітряні Сили
Ворог запустив по Україні майже 900 дронів за добу — Повітряні Сили

Вдень 13 травня (з 08.00 по 18:30) противник атакував 753 ударними БПЛА. З урахуванням нічної атаки (139 БПЛА), усього було запущено 892 ворожих безпілотників.

Ошукала пораненого військового на 700 тисяч гривень: у Києві викрили аферистку
Ошукала пораненого військового на 700 тисяч гривень: у Києві викрили аферистку

Правоохоронці викрили 41-річну киянку, яка під час воєнного стану ошукала військовослужбовця ЗСУ, котрий був тяжко поранений.

Попереджав росіян про атаки БПЛА: суд виніс вирок «кроту», який зливав ворогу дронові операції ЗСУ
Попереджав росіян про атаки БПЛА: суд виніс вирок «кроту», який зливав ворогу дронові операції ЗСУ

Російського агента, який передавав росіянам інформацію про дронові операції Сил оборони, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

ВАКАНСІЇ
Діловод, бухгалтер

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Розвідник

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Сапер 135 окремого батальйону

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Снайпер

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Rifleman (Contract Military Service, for Foreign Nationals)

від 50000 до 130000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Водій-слюсаp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---