ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Добрий вечір, ми тероборона країни» — військові музиканти випустили альбом до Дня ТрО

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 6 Жовтня 2025, 19:12

5 жовтня, до Дня Сил територіальної оборони ЗСУ (ТрО) платформа Культурні сили випустила альбом «Тероборона країни», присвячений бійцям Сил ТрО. Тим, хто першими добровільно пішли захищати свою країну та стали символами опору, героїзму та незламності.

Пісні цієї збірки створені музикантами, які починали свій шлях у війську в лавах ТрО.

«Ми не знали, що нас чекає, коли в перші дні великої війни ішли до війська, але не мали іншого морального вибору, — згадує початок великої війни Віталій Кириченко, автор пісні «Тероборона країни». — У нашому підрозділі були бізнесмени, водії, будівельники, прокурори, адвокати, музиканти… Ми були з різних світів, але нас об’єднувало бажання стати на захист своїх домівок… І під Харковом, і на Луганщині, і в Бахмуті ми не відступили і стійко виконували бойові розпорядження, ціною життя і здоров’я. Ми були громадянами своєї країни — стали воїнами. Ми були легкою піхотою — стали силою, що стримала ворога».

Перший трек альбому – іронічна та весела пісня Мирослава Кувалдіна про 69-й окремий батальйон ТрО. У ньому співак служив як солдат-стрілець із початку широкомасштабного вторгнення.

В альбомі також звучить зворушлива та щира пісня «Тероборона країни» відомого музиканта Віталія Кириченка, лідера гурту «нумер 482», який виконував бойові завдання в складі ТрО в 2022-2023 роках.

А ще — завзята «Отряд ім. Івана Сірка», створена харків’янином Олександром Ремезом. Для Дев’ятого окремого спеціального батальйону пісню-гімн написав гурт Woїn Kloc, а для рідної тероборони Золотоноші – солдат Андрій Клименко, який народився та виріс у цьому місті.

«Золотоноша на Черкащині – моє рідне місто. На початку повномасштабної війни у Золотоніське ТрО пішли мої однокласники, вчителі, знайомі, друзі і рідні. Тож коли мене попросили написати пісню про них, я просто хотів зберегти особливий місцевий вайб: як золотонісці самі називають рідне місто, їхній спосіб життя, суржик і назви навколишніх сіл. Так що навіть не намагайтеся вгадати перші слова пісні, якщо ви не з Золотоноші», — розповів історію написання своєї пісні Андрій Клименко.

Слухати альбом CulturalForcesMusic можна за посиланням.

Читайте нас в Telegram
У Києво-Печерській лаврі освятили військові ікони для армійських корпусів і бригад

У храмі Антонія і Феодосія Печерських, що в Києво-Печерській лаврі, освятили військові ікони.

«Хижак у засідці»: у 21-й бригаді показали Leopard, які пройшли Запоріжжя, Донеччину та Курщину
«Хижак у засідці»: у 21-й бригаді показали Leopard, які пройшли Запоріжжя, Донеччину та Курщину

Танки Leopard, які Україна отримала від Швеції, продовжують воювати на найгарячіших напрямках фронту.

Командир «BULAVA» із Президентської бригади отримав звання Героя України
Командир «BULAVA» із Президентської бригади отримав звання Героя України

Командир підрозділу «BULAVA» Окремої президентської бригади імені Богдана Хмельницького на позивний «Халк» отримав звання Героя України.

Ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони — найгарячіше на Покровському та Курському напрямках
Ворог 61 раз атакував позиції Сил оборони — найгарячіше на Покровському та Курському напрямках

Від початку доби російські війська 61 раз атакували позиції Сил оборони України.

Франція готова працювати над антибалістикою для України — Володимир Зеленський поговорив з Емманюелем Макроном
Франція готова працювати над антибалістикою для України — Володимир Зеленський поговорив з Емманюелем Макроном

Володимир Зеленський та Емманюель Макрон обговорили посилення української ППО, антибалістичний захист і євроінтеграцію України.

«За Іран» — Президентська бригада показала, з якими написами Shahed атакували Київ
«За Іран» — Президентська бригада показала, з якими написами Shahed атакували Київ

На російських ударних дронах, якими окупанти атакували столицю, помітили написи «За Иран» просто на бортах безпілотників.

ВАКАНСІЇ
Водій інженерно-технічного відділення

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Демінер

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Механік-радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Старший навідник протитанкового розрахунку 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Стрілець – снайпер 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Оператор БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---