ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Атака дронами по Дніпру: кількість поранених зросла до 28, серед них двоє дітей

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Вересня 2025, 20:09

Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки ударними безпілотниками по Дніпру зросла до 28 осіб. Серед них — двоє дітей віком 10 і 17 років. Дванадцятьох людей госпіталізовано.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак, уточнюючи дані щодо наслідків удару.

Раніше йшлося про 15 поранених та одного загиблого. На жаль, врятувати чоловіка, який перебував у критичному стані, не вдалося.

«Кількість постраждалих у Дніпрі збільшилася до 28. Серед них — 10-річний хлопчик і 17-річна дівчина. Госпіталізовано 12 людей. Поруч із ними лікарі, які надають всю необхідну допомогу», — йдеться у повідомленні.

Решта містян, які опинилися в епіцентрі атаки, лікуватимуться вдома.

Як повідомляла АрміяInform, у вівторок, 30 вересня, російські окупаційні війська атакували Дніпро ударними безпілотниками.

Читайте нас в Telegram
З Краматорська евакуюють пам’ятки для збереження культурної спадщини

У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.

$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах
$9 тисяч за «бронь»: у Києві викрили правоохоронця, який заробляв на ухилянтах

Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.

«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції
«Українці стали взірцем для партнерів»: нацгвардійці завершили масштабні навчання Aurora 2026 у Швеції

Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.

Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту
Тили палають: росіян знищують за багато кілометрів від фронту

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.

«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню
«Франківськ під ударом» — після російської атаки палала багатоповерхівка, людей витягали з вогню

В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.

Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї
Збивав гелікоптери та БПЛА: воїн «Боржомі» пройшов шлях від солдата до командира батареї

Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Пілот DJI Mavic, військовослужбовець

від 20000 грн

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада "Холодний Яр"

Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 30000 грн

Сарата

Державна прикордонна служба України

Junior Data Analyst

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Надвірна

Косівський РТЦК та СП

Оператор-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---