ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ловив мишей і дослужився до старшого сержанта: секрет «кар’єри» кота зі 127-ї бригади

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 27 Вересня 2025, 12:04
Кіт на ім’я Квіточок з позивним «Сержант» служить у 127-й окремій важкій механізованій бригаді.
Кіт на ім’я Квіточок з позивним «Сержант» / фото: 127-ма окрема важка механізована бригада

Кіт на ім’я Квіточок з позивним «Сержант» служить у 127-й окремій важкій механізованій бригаді. За сумлінне виконання службових обов’язків з полювання на мишей зробив «військову карʼєру» — дослужився до старшого сержанта.

Історію бойового побратима українських бійців розповіли у бригаді.

Квіточка — спадковий воїн. Йогом матір Квіточка ловила мишей на Запорізькому напрямку, а нині він продовжив її справу на Харківщині.


Від мами кіт успадкував бойовий дух, а ім’я отримав на честь класика української літератури письменника Григорія Квітки-Основ’яненка.

Так у 127-й бригаді з’явився пухнастик із літературним бекграундом та військовою кар’єрою.

Котик любить бути поруч із бійцями бригади й тримає ситуацію під контролем. Якщо хтось вчасно не поділився ковбаскою — буде «догана» у вигляді ігнорування.

Окремий пункт його «службових обовʼязків» Квіточки — полювання на мишей. За кожну спійману гризунку отримував він отримував «нагороди» і поступово зробив «військову карʼєру»: отримав позивний «Сержант» і погон старшого сержанта.

Вдень котик дрімає в «казармі», тобто на колінах у бійців, а вночі — патрулює. А ще він контролює молодих армійців, аби їхні тренування проводилися як слід.

127-ма окрема важка механізована бригада: бийся за рідну землю, як Фантом
127-ма окрема важка механізована бригада: бийся за рідну землю, як Фантом

Для бійців бригади «Сержант» — не просто кіт, а побратим. Можливість провести з ним час нагадує: навіть у вирі війни є місце теплу, сміху та муркотливим обіймам.

«Бо де є Квіточок — там порядок, спокій і трохи пухнастого щастя», — зазначають у бригаді.

Раніше АрміяInform розповідала, як у бригаді «Хартія» евакуювали з передової кота на позивний «Прапор» — він тріумфально виїхав з позицій на наземному дроні.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform.

У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих
У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих

У Дніпрі завершилася пошуково-рятувальна операція у житловому кварталі, по якому уночі 2 червня поцілили російські ракети.

Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми
Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми

Повідомлено про підозру 35-річному жителю Хмельницького району, який, за даними слідства, організував схему незаконного переправлення військовозобов’язаних.

«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони
«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони

За гуркотом на російських нафтопереробних заводах, інших військових об'єктах, складах і логістичних вузлах стоїть складна робота.

Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів
Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади видовищно знищили ворожу «буханку» з боєприпасами.

Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій
Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» зробили добірку різанини ворожої логістики на Добропільському напрямку.

Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч
Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч

Правоохоронці викрили 26-річного жителя обласного центру, який організував схему незаконного отримання відстрочки від мобілізації та виїзду за межі України.

ВАКАНСІЇ
Медична сестра, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Військовий юрист

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Водій, військовослужбовець

до 21000 грн

Львів

125 обр СВ ЗСУ

Головний сержант

від 25400 до 125400 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

Майстер цеху, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2920

--- ---