Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
На Донеччині, в зоні відповідальності 30-ї механізованої бригади, тривають штурми. Ними досі керують найманці з ПВК «Вагнер».
Про це в ефірі «Еспресо» говорив Віталій Іванчик, головний сержант батальйону 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.
За його словами, росіяни штурмують на мототехніці та малими групами піхоти. Солдатів відправляють умирати сотнями. Щодня ворог втрачає до 20 осіб особового складу в м’ясних накатах. Бійці Сил оборони з 30-ї бригади їм не дивуються, адже це стара, ще «вагнерівська» тактика часів битви за Бахмут.
На захоплене місто, зауважив Іванчик, росіяни не звертають уваги — його не відновлюють, і воно стоїть в руїнах. А от досвід «вагнерів» бережуть і розвивають. Самі найманці, хоч в атаки вже не ходять, навчають росіян-новачків.
«Деякі люди, яких брали ми в полон, говорили, що „вагнера“ є. Вони займаються більш плануванням. І тактикою. Навчають військових російських», — розповів головний сержант батальйону 30-ї ОМБр.
Як повідомляла АрміяInform, на Лиманському напрямку ворог намагається поєднати постійний рух дронів у повітрі та переміщення своєї піхоти. Це дві найважливіші складові його наступу.
Російські війська завдали удару по центральній частині Запоріжжя. Відомо про щонайменше шістьох поранених.
Повітряні Сили ЗСУ спростували інформацію про нібито заліт в Україну літака Іл-62 білоруських авіаліній.
Воїни «Альфи» СБУ завдали успішних ударів по суднах військового забезпечення в тимчасово окупованій Керчі.
Начальник медичного пункту в артилерійський підрозділ
від 23600 до 123600 грн
Луцьк, Волинська область
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…