У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Артилеристи 118 окремої механізованої бригади виявили та знищили ворожу 152-мм гаубицю Д-20, перетворивши її, за словами військових, на «купу брухту».
Про це повідомили на сторінці бригади у соцмережах.
«Щодня триває напружена робота з виявлення та знищення ворога. У цьому протистоянні контрбатарейна боротьба вкотре доводить свою високу ефективність», — зазначили артилеристи.
152-мм гармата-гаубиця Д-20 — радянська артилерійська система, створена наприкінці 1940-х років. Попри свій вік, вона залишається небезпечною зброєю: дальність стрільби стандартним осколково-фугасним снарядом перевищує 17 км, а активно-реактивним — сягає до 24 км. Саме такі гармати росіяни використовують для обстрілів українських позицій та прифронтових населених пунктів.
Як повідомляла АрміяInform, українські військові відбили на Запоріжжі одразу два механізовані штурми російських окупаційних сил.
Ремонтно-відновлювальний батальйон, підрозділи забезпечення, наземних роботизованих комплексів та безпілотних літальних апаратів потребують фахівців.
Конституція — це вибір бути вільними, який українці робили знову і знову протягом багатьох поколінь. Вона не створила Україну, а закріпила наше право бути собою
Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.
Бойовий медик, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Харків
229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…