ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У Харкові викрили двох осіб, які за $8,5 тисяч обіцяли посприяти ухиленню від мобілізації

Новини
17 Вересня 2025, 19:11
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Двоє мешканців Харкова віком 43 та 41 рік організували злочинну схему з одержання неправомірної вигоди від громадянина призовного віку.

Про це повідомила Харківська обласна прокуратура.

Зловмисники запевнили чоловіка, що можуть «вирішити питання» з виключенням його з військового обліку та оформленням відстрочки від мобілізації.

Для переконливості порушники розповідали про свої зв’язки серед посадових осіб РТЦК та СП, військово-лікарських комісій і медико-соціальних експертних комісій. У «пакет послуг» входили фіктивні висновки лікарсько-консультативних комісій про необхідність догляду за особою з інвалідністю чи тяжким захворюванням, акти обстеження житлових умов, довідки внутрішньо переміщених осіб та інша медична документація, яка нібито давала право на ухилення від служби.

За допомогу вимагали 8 500 доларів США. Під час кількох зустрічей вони отримали від потерпілого понад 6 тисяч доларів та передали йому підроблені документи.
Фігурантів викрили працівники відділення поліції № 2 Харківського районного управління поліції № 1 та співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Нововодолазького відділу Харківської окружної прокуратури.
Чоловікам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до восьми років з конфіскацією майна.

Як повідомляла АрміяInform, мешканець Закарпаття керував переправленням ухилянтів прямо із СІЗО.


Окупанта будуть судити за катування судді на Харківщині
Окупанта будуть судити за катування судді на Харківщині

Харківська обласна прокуратура передала до Балаклійського районного суду обвинувальний акт проти окупанта.

Українські захисники відбили 10 ворожих атак на Слов’янському напрямку
Українські захисники відбили 10 ворожих атак на Слов’янському напрямку

Від початку доби агресор 52 рази атакував позиції Сил оборони.

Система «Периметр» — інженери ГУР створили механізм спостереження, який замінив чатових
Система «Периметр» — інженери ГУР створили механізм спостереження, який замінив чатових

Інженер підрозділу «Крила» Департаменту активних дій ГУР з позивним «Осака» розповів про систему секторного спостереження власної розробки.

«Кримський рубильник вирує Півднем»: СБС уразили 13 енерговузлів
«Кримський рубильник вирує Півднем»: СБС уразили 13 енерговузлів

Підрозділи СБС протягом двох діб уразили ще 13 енергетичних об’єктів у тимчасово окупованому Криму та на інших захоплених росіянами територіях.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Начальник радіостанції (малої потужності), Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

WorkUa Розвідник-оператор

від 25000 до 125000 грн

Одеса

137 ОБМП

RobotaUa Стрілець-зенітник

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

RobotaUa Механік військовослужбовець

від 51000 до 121000 грн

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Olx терміново водій в ЗСУ

від 20100 до 123000 грн

Чортків, Тернопільська область

ПУБЛІКАЦІЇ
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська

Саме такою можливістю скористалася військовослужбовиця 152-ї окремої єгерської бригади з позивним «Ніка». Про свій військовий шлях та повернення до війська вона розповіла кореспонденту АрміяInform. Бажання…