Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 6 грудня 2025 року Президент України присвоїв 152 окремій єгерській бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України…
На Покровському напрямку російські підрозділи тактику не змінюють. Накопичують більше піхоти і посилають її вперед. Часто зі спорядження у піхотинців лише автомат.
Про це в ефірі Армія TV розповів офіцер розвідки 5-го окремого загону Центру спеціального призначення «Омега» НГУ.
За його словами, техніки взагалі не видно. Навіть мотоциклів, яких ще нещодавно було багато. Тривають штурми маленькими піхотними групами. Для штурмів ворог користується телефонами зі встановленим на них спеціальним туристичним додатком.
«Ворог користується телефонами з „Альпінквестом“. Їм просто ставлять точку на мапі, куди потрібно дійти, і ворог туди йде. Дуже часто, що у них, як ви знову кажете, немає ніякого спорядження, може бути тільки один автомат, 2-3 магазини. А може взагалі без магазинів — що піднімеш собі по дорозі», — розповів офіцер розвідки загону «Омега».
І це не перебільшення, зауважив «Мажор». Нещодавно Сили оборони проводили зачистку і знайшли штурмовиків у яких з собою «не було нічого».
«Вони просто забігли в підвал, і чекали, що якась логістика до них дістанеться. Але, як правило, такої логістики не здійснюється. Він в формі, в нього є якийсь автомат і все. Ні каски, ні бронежилета, нічого з собою немає», — констатував «Мажор».
Як повідомляла АрміяInform, бійці 77-ї окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади продовжують нищити військовий потенціал російських загарбників на Купʼянському напрямку.
До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform
@armyinformcomua
Воїни 110-ї окремої механізованої бригади разом з бійцями 92-ї ОШбр спалили ворожу штурмову групу, котра нахабно намагалась подолати відкриту ділянку.
У цивільному житті він працював економістом на стратегічному підприємстві, аналізував цифри й планував показники. Повномасштабна війна кардинально змінила маршрут — офіс залишився в минулому, а замість нього з’явилися бойові позиції та холодна зосередженість снайпера.
Президент України Володимир Зеленський повідомив про кілька доповідей міністра оборони Рустема Умєрова щодо активної роботи українських переговорних команд на міжнародних майданчиках.
В Україні засудили дев’ятьох бойовиків, які воювали проти Сил оборони у складі російських підрозділів. Серед них — колишній охоронець кремлівського пропагандиста Захара Прилєпіна.
Військовослужбовці ДПСУ зі складу прикордонної бригади «Гарт» продовжують знищення ворога на Південно-Слобожанському напрямку.
В рамках зниження наступального потенціалу противника підрозділи Сил оборони України уразили потужності ворожого НПЗ, склад боєприпасів та місця сосередження окупантів.
від 21000 до 121000 грн
Львів
125 обр СВ ЗСУ
від 46500 до 46500 грн
Бердичів
Військова частина А2772
Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 6 грудня 2025 року Президент України присвоїв 152 окремій єгерській бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України…