Про це свідчать численні відео, якими у соцмережах діляться самі росіяни. Сухопутний «коридор смерті» У результаті систематичних ударів українських безпілотників…
Від початку доби між українськими військами та російськими загарбниками відбулося 103 бойові зіткнення.
Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ з оперативною інформацією станом на 16:00 5 вересня.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках від початку доби відбулося чотири бойові зіткнення, з яких два тривають. Крім того, ворог завдав вісім авіаударів, скинувши 12 керованих авіабомб, а також здійснив 136 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, зокрема чотири — із реактивних систем залпового вогню. Водночас українські підрозділи здійснювали активні дії та мали успіх на окремих ділянках.
На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбили одну атаку ворожих військ, ще одне бойове зіткнення триває дотепер. Ворог намагається просунутися в районах Вовчанська.
На Куп’янському напрямку російські окупанти шість разів без успіху намагалися прорвати нашу оборону в районах населених пунктів Куп’янськ, Радьківка, Петропавлівка та Колісниківка. Українські підрозділи здійснювали активні дії та мали успіх на окремих ділянках.
На Лиманському напрямку загарбницька армія здійснила 12 атак на позиції українських підрозділів поблизу населених пунктів Андріївка, Дружелюбівка, Колодязі, Дробишеве та у бік Ольгівки й Шандриголового. Чотири бойові зіткнення тривають.
На Сіверському напрямку Сили оборони відбили три атаки, ще чотири бойові зіткнення тривають. Загарбницькі підрозділи намагалися просунутись поблизу Григорівки, Серебрянки, Дронівки та у напрямку Діброви.
На Торецькому напрямку ворог здійснив п’ять штурмових дій у районах Плещіївки, Русиного Яру та Полтавки. Один бій досі триває.
На Покровському напрямку російські загарбники здійснили 26 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Шахове, Никанорівка, Родинське, Новоекономічне, Шевченко, Промінь, Покровськ, Котлине, Удачне, Дачне та у напрямку Філії й Новопавлівки. Сили оборони стримують натиск і відбили вже 19 атак противника, сім бойових зіткнень тривають.
На Новопавлівському напрямку ворог намагався прорвати оборону наших захисників у районах населених пунктів Олександроград, Воскресенка, Темирівка, Шевченко, Маліївка, Комишуваха. Наші воїни відбили 15 ворожих штурмів, ще шість атак тривають.
На Оріхівському напрямку Сили оборони відбили одну атаку загарбників у бік Степногірська.
На Придніпровському напрямку авіація агресора завдала авіаудару в районі Ольгівки.
На Краматорському та Гуляйпільському напрямках ворог наступальних дій не проводив.
На решті напрямків — без особливих змін.
Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський ознайомився з роботою командного пункту ПК «Південь» та звернув увагу на посилення протиповітряного захисту.
Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Марк Рютте вранці 3 червня прибув з офіційним візитом до Києва.
Боєць 155-ї окремої механізованої бригади імені Анни Київської примудрився вижити після п’яти ударів безпілотників противника.
Сили оборони уразили підприємство з виробництва складових частин високоточного озброєння «Мічурінський завод «Прогресс» у Тамбовській області рф.
Російський концерн «Уралвагонзавод», який випускає озброєння для армії держави-агресора, перейменував свою бойову машину «Термінатор» на «Спірідон».
Сили безпілотних систем ЗСУ уразили вже 20-й за останні 33 дні об’єкт нафтопереробної інфраструктури рф у Санкт-Петербурзі.
Про це свідчать численні відео, якими у соцмережах діляться самі росіяни. Сухопутний «коридор смерті» У результаті систематичних ударів українських безпілотників…