ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Як працюють бодікамери ТЦК: представники центрів комплектації відтепер носять відеокамери

Відео Новини
Прочитаєте за: 1 хв. 5 Вересня 2025, 10:48

З 1 вересня представники ТЦК та СП, які проводять заходи з оповіщення та перевірки документів у громадян, використовують бодікамери.

Детально про це розповідається в сюжеті на Армія TV.

Бодікамери працюють безперервно, і вимикати їх можна лише у виняткових випадках. Нещодавно Міноборони затвердило інструкцію, яка регламентує порядок роботи з бодікамерами для представників ТЦК та СП.

Насамперед військовослужбовці центрів комплектування повинні повідомити вас про те, що проводиться фото- й відеофіксація.

«Хочу зробити важливий акцент: у співробітника ТЦК немає можливості проводити будь-які дії з відео, яке фіксує бодікамера. Немає такої технічної можливості», — розповів представник ТЦК та СП.

Окрім цього, учасникам груп оповіщення суворо заборонено видаляти записи, змінювати їх, вимикати камеру, перешкоджати фіксації або передавати відео стороннім особам.

Бодікамери для працівників ТЦК та СП: як це працює
Бодікамери для працівників ТЦК та СП: як це працює

Інформація зберігається на серверах протягом 30 діб. У визначених випадках за необхідності відео може зберігатися триваліший термін.

Використання бодікамер сприятиме дисциплінуванню всіх учасників процесу — як представників ТЦК та СП, так і громадян. Записи стануть об’єктивним джерелом інформації у разі виникнення конфліктів чи провокацій.

Для громадян бодікамери гарантуватимуть захист від можливих зловживань, таких як неправомірне вручення повісток чи порушення процедур перевірки. Для працівників ТЦК та СП записи стануть захистом від неправдивих звинувачень чи наклепів, що можуть виникати під час виконання ними службових обов’язків.

Для чіткого врегулювання цього процесу Міністерство оборони затвердило спеціальну Інструкцію, яка детально регламентує порядок роботи з камерами та встановлює єдині стандарти.

Читайте нас у Facebook
«З вогником»: пілоти бригади «Спартан» знищили вантажівку з росіянами в тилу ворога
«З вогником»: пілоти бригади «Спартан» знищили вантажівку з росіянами в тилу ворога

​Оператори БПЛА батальйону Black Sky бригади «Спартан» знищили вантажівку з росіянами в населеному пункті Піски, поблизу окупованого Донецька.

«Кудись заходять, але утриматися не можуть» — біля Гуляйполя тривають і штурми ворога, і контратаки Сил оборони
«Кудись заходять, але утриматися не можуть» — біля Гуляйполя тривають і штурми ворога, і контратаки Сил оборони

На Гуляйпільському напрямку ворог найбільш інтенсивно атакує поблизу Залізничного.

Писав інструкції в Telegram-каналі щодо протидії ТЦК: суд оголосив вирок мешканцю Одещини
Писав інструкції в Telegram-каналі щодо протидії ТЦК: суд оголосив вирок мешканцю Одещини

Військовослужбовці ТЦК та СП — це переважно люди з бойовим досвідом та після поранень різного характеру. Перешкоджання їхній роботі карається законом.

За тиждень ворог випустив по Україні майже 3300 ударних дронів та КАБів — Президент
За тиждень ворог випустив по Україні майже 3300 ударних дронів та КАБів — Президент

Упродовж минулого тижня РФ випустила по Україні близько 1900 ударних дронів, майже 1400 керованих авіаційних бомб і приблизно 60 ракет різних типів.

«700 військовослужбовців противника знищено»: у квітні «спартанці» із суміжниками вже перевершили березневі показники
«700 військовослужбовців противника знищено»: у квітні «спартанці» із суміжниками вже перевершили березневі показники

Понад 60 одиниць легкої автотехніки, мотоциклів, квадроциклів і близько 700 солдатів ворога знищила бригада «Спартан» з допомогою суміжників з початку квітня.

На Запоріжжі внаслідок атак рф загинула людина, поранені поліцейські
На Запоріжжі внаслідок атак рф загинула людина, поранені поліцейські

На Запоріжжі протягом минулої доби через ворожі обстріли загинув цивільний, також поранені двоє поліцейських.

ВАКАНСІЇ
Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Стрілець

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Оператор дронів

від 20000 до 120000 грн

Харків, Харківська область

Бухгалтер фінансово-економічної служби

від 20100 до 50000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Стpілець-зенітник

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

--- ---