У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Через проблеми з логістикою російські військові регулярно стикаються з неможливістю задовольнити навіть свої найелементарніші потреби.
Черговим таким прикладом у п’ятницю, 5 вересня, поділилася на своєму Telegram-каналі 63 окрема механізована бригада.
Як можна почути в оприлюдненому нею аудіоперехопленні, окупанти продовжують стикатися з повною відсутністю водопостачання, в результаті чого вимушені пити власні виділення.
Шурік, Шурік, що там з водою, брат? Пришліть води. Ну, в натурі неможливо. Я вже пляшку сечі випив«, — скиглить «гарматне м’ясо», наївно сподіваючись що когось із командування це взагалі турбує.
Так-так, я це відправив. Сам чекаю на інформацію, — запевнив його Шурік, проте спраглого росіянина ці обіцянки чомусь не втішили.
Не розумію, що це таке?! Нам хоча б дві пляшки, щоб зараз сили відновити та рухатись. А так ми не зможемо рухатись до пуття. Як роботи ми, ми що? Ми не роботи, — зазначив невдоволений загарбник.

Вночі ворог атакував місто Миколаїв. Внаслідок атаки поранено трьох людей — подружжя: 40-річну жінку та 39-річного чоловіка, а також їхню 18-річну доньку.
У Київській області рятувальники ліквідували пожежу на площі 2000 квадратних метрів, що виникла внаслідок російського удару БПЛА.
Втрати російської армії минулої доби становили 1300 одиниць особового складу, чотири танки та 78 артилерійських систем.
Номер обслуги гармати
від 21000 до 120000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Тернопіль та Область/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Тернопіль, Тернопільська область
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…