ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Чи буде штурм успішним — нікому не цікаво»: під Покровськом у російського штурмовика є пляшка води на тиждень

Новини
28 Серпня 2025, 16:33
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На Покровському напрямку росіяни зосередили неймовірну кількість живої сили. БПЛА застосовують в величезних кількостях. Аби знищити одну-єдину українську позицію ворог може випустити кілька десятків FPV-дронів.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів Володимир Черняк, офіцер бригади «Рубіж» Національної гвардії України.

За його словами, переважна більшість ворожих штурмовиків — колишні ув’язнені. Їх не жаліють. Саме тому логістика для піхотинців не є проблемою для російського командування.

«Це так звані воїни-камікадзе, воїни-одноразки. Їхня задача — просто штурмувати. Чи буде цей штурм успішним, чи ні? Для російського командування це не так важливо. Їхня задача — просто прощупувати наші слабкі місця в обороні, знаходити діри», — розповів Володимир Черняк.

Постачання дронами в росіян на високому рівні. Десятки «ефпівішок» окупанти можуть запускати тільки по одній позиції. Та полонені постійно зазначають — для солдатів все інакше. З продовольством та водою повний хаос.

«У них може бути там одна пляшка води на тиждень. Якщо їм з дронів скидають, то там буквально одна пляшка, якісь там цигарки на пару днів. Проте, для командування російської федерації це не є таким суттєвим, оскільки в російських штурмовиків шляху назад немає. Є одна дорога в один кінець», — зазначив офіцер бригади «Рубіж».

Там, де Сили оборони використовують дрони, росіяни використовують людей. Наприклад, «живі міни» з вибухівкою в рюкзаках.

«Коли такий воїн-камікадзе штурмує наш окоп, то його першочергова задача — оцей рюкзак саморобними вибуховими пристроями до нас закинути. Лише для того, щоб знищити наше укриття. А потім вже що з ним станеться, вже самому Богу відомо. Тобто ми стараємося берегти особовий склад, у росіян таких проблем, заморочок апріорі не існує», — констатував Володимир Черняк.

Як повідомляла АрміяInform, на Куп’янському напрямку росіяни продовжують спроби форсувати Оскіл. Проте спроби переправитися закінчуються після того, як їхні групи виявляють дрони Сил оборони.


На Запоріжжі знищено п’ять ворожих артсистем та склад боєприпасів
На Запоріжжі знищено п’ять ворожих артсистем та склад боєприпасів

Українські воїни вполювали на Запоріжжі одразу кілька російських гармат та склад зі снарядами.

Дронарі СБС за ніч уразили ще 11 суден «тіньового флоту» рф в Азовському морі
Дронарі СБС за ніч уразили ще 11 суден «тіньового флоту» рф в Азовському морі

У ніч на 14 липня оператори Сил безпілотних систем уразили ще 11 суден тіньового флоту РФ в акваторії Азовського моря.

Сили оборони уражають впк рф на відстані до 2 тисяч кілометрів та посилюють спроможності ППО
Сили оборони уражають впк рф на відстані до 2 тисяч кілометрів та посилюють спроможності ППО

В рамках Middle Strike Сили оборони знищують логістичну мережу росіян на відстані до 200-300 км від лінії фронту.

На Сумщині викрили схему з фіктивними бойовими відрядженнями — ДБР
На Сумщині викрили схему з фіктивними бойовими відрядженнями — ДБР

Начальника групи по роботі з учасниками бойових дій однієї з військових частин на Сумщині викрили у створенні корупційної схеми.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Автоелектрик, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А7408

WorkUa Кулеметник-розвідник (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Olx Офіцер, військовослужбовець ЗСУ

від 24000 до 120000 грн

Харків, Харківська область

RobotaUa Водій-електрик, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

RobotaUa Кулеметник, військовослужбовець

від 20100 до 50000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

WorkUa Навідник гранатометного відділення

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО