ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна та Швеція домовилися про спільне виробництво оборонної продукції

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Серпня 2025, 10:31

Україна та Швеція розпочнуть спільне виробництво оборонної продукції на території обох країн.

Про це повідомив Міністр оборони України Денис Шмигаль за підсумками візиту до Києва його шведського колеги Пола Йонссона 23 серпня. Під час зустрічі було підписано лист про наміри між міністерствами оборони двох держав.

За словами Шмигаля, документ створює умови для реалізації спільних проєктів у сфері оборонної промисловості, обміну технологіями та досвідом. Це дозволить посилити стійкість і самодостатність оборонно-промислових комплексів України та Швеції.

Окремо сторони обговорили співпрацю у сфері військової авіації: навчання українських пілотів, а також спільні проєкти між компаніями обох країн. Україна подякувала Швеції за передачу літаків радіолокаційної розвідки та управління ASC 890.

Серед найближчих напрямків співпраці — розвиток інновацій, нових виробництв і спільних програм у сфері космічних технологій.

Міністр оборони України також висловив вдячність Швеції за участь у міжнародній ініціативі PURL та спільне з Норвегією і Данією виділення 486 млн доларів на підтримку України.

Як повідомляла АрміяInform, Україна, Сполучені Штати та Європа працюють над узгодженням міцних безпекових гарантій, щоб більше ніколи не допустити російської агресії.

Читайте нас в Telegram
Близько 160 боєзіткнень за добу: у Генштабі ЗСУ повідомили про ситуацію на фронті 

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 159 бойових зіткнень.

Реактивні «Шахеди» й «Італмас»: чим росія била по Україні
Реактивні «Шахеди» й «Італмас»: чим росія била по Україні

У ніч на 23 квітня противник атакував 155 ударними БПЛА типу Shahed, зокрема реактивними, «Гербера», «Італмас» та безпілотниками інших типів.

Ворог вдарив по багатоповерхівці у Дніпрі: є загиблі та поранені
Ворог вдарив по багатоповерхівці у Дніпрі: є загиблі та поранені

Вночі 23 квітні російські війська завдали удару по Дніпру, внаслідок чого двоє людей загинули і 10 дістали поранень.

Мінус 1100 окупантів, танки та РСЗВ: втрати російської армії за добу
Мінус 1100 окупантів, танки та РСЗВ: втрати російської армії за добу

Російські окупаційні війська за минулу добу втратили 1100 військових вбитими та кілька одиниць бронетехніки.

Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі
Підсмажили на їхніх же боєприпасах: групу окупантів знищили на складі

Пілоти батальйону безпілотних систем Pentagon 225-го штурмового полку помітили та загнали ворожу штурмову групу.

ВАКАНСІЇ
Діловод Окр Бат сил ТрО м. Дніпро

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 Окремий Батальйон 128 Окремий Бригади ТрО м.Дніпро

Стрілець у Київ

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вінниця

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

.Net engineer, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Кухар

від 17000 до 25000 грн

Чернігів

11 державний пожежно-рятувальний загін

--- ---