ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українські військові розповіли, як нищать приховані танки окупантів

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 19 Серпня 2025, 8:45

Ситуація на Лиманському напрямку залишається вкрай напруженою та складною. Російські війська вже дев’ятий місяць поспіль намагаються штурмувати українські позиції, змінюючи тактику, застосовуючи нові типи озброєння, проте зазнають значних втрат.

Про це в ефірі «Суспільне Новини» розповів Максим Білоусов, начальник відділення комунікацій 60-ї окремої механізованої Інгулецької бригади.

«Противник зосередив напроти нас велику кількість військових, які постійно намагаються штурмувати малими групами — по двоє чи четверо. Це так звана тактика „м’ясних“ штурмів. Вони не шкодують людей, женуть їх знову й знову, навіть попри великі втрати», — зазначив військовий.

Він підкреслив, що російська армія активно застосовує сучасні засоби ураження.

«Окупанти запускають FPV-дрони, дрони-камікадзе, а також такі ударні дрони, як „Молнія“, „Ланцет“ чи „Куб“. Їх багато, але ми постійно працюємо, щоб виявляти та знищувати їх ще до того, як вони завдадуть шкоди нашим підрозділам», — наголосив Максим Білоусов.

Окрему увагу він звернув на дії української розвідки та аеророзвідки.

«Ми постійно моніторимо територію. Будь-яка підозріла пляма на картинці з дрона, будь-яка зміна в рельєфі перевіряється. Саме так ми нещодавно виявили й знищили приховані ворожі танки, які вони намагалися сховати у лісосмугах. Після влучної роботи БПЛА одна з машин була повністю знищена», — розповів військовий.

За словами офіцера, росіяни можуть намагатися готуватися до нових механізованих штурмів, накопичуючи техніку на прихованих позиціях. Водночас основний тягар атак усе ж несуть піхотні підрозділи.

«Ворог наступає масовістю. За рахунок величезної кількості вони можуть просочитися на певних ділянках. Це і є головна проблема для нас — постійно шукати їх, виявляти та знищувати ще на підході. Для цього потрібна концентрація сил і уваги, адже ворог прагне захопити якомога більше територій перед будь-якими можливими переговорами», — пояснив він.

Як повідомляла АрміяInform, на Лиманському напрямку ворог атакував 26 разів, намагаючись просунутися вперед у районах населених пунктів Рідкодуб, Греківка, Діброва, Карпівка, Мирне та в бік населених пунктів Степове, Чернещина, Дробишеве, Ямпіль.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас в Telegram
Фіктивна робота для відстрочки: у Житомирі директор коледжу отримав підозру
Фіктивна робота для відстрочки: у Житомирі директор коледжу отримав підозру

У Житомирі повідомили про підозру 12 чоловікам, які, за даними слідства, були фіктивно працевлаштовані до професійного коледжу для отримання відстрочки від мобі

Нова хвиля мобілізації може добити економіку росії — СЗР
Нова хвиля мобілізації може добити економіку росії — СЗР

Нова ймовірна хвиля мобілізації на росії може стати не лише серйозним соціальним потрясінням, а й каталізатором масштабної економічної кризи.

Виготовляли фальшиві посвідченням для ухилянтів: на Прикарпатті судитимуть чотирьох
Виготовляли фальшиві посвідченням для ухилянтів: на Прикарпатті судитимуть чотирьох

Викрито масштабну схему виготовлення та використання фіктивних документів задля уникнення мобілізації.

Ворог запустив по Україні майже 900 дронів за добу — Повітряні Сили
Ворог запустив по Україні майже 900 дронів за добу — Повітряні Сили

Вдень 13 травня (з 08.00 по 18:30) противник атакував 753 ударними БПЛА. З урахуванням нічної атаки (139 БПЛА), усього було запущено 892 ворожих безпілотників.

Ошукала пораненого військового на 700 тисяч гривень: у Києві викрили аферистку
Ошукала пораненого військового на 700 тисяч гривень: у Києві викрили аферистку

Правоохоронці викрили 41-річну киянку, яка під час воєнного стану ошукала військовослужбовця ЗСУ, котрий був тяжко поранений.

Попереджав росіян про атаки БПЛА: суд виніс вирок «кроту», який зливав ворогу дронові операції ЗСУ
Попереджав росіян про атаки БПЛА: суд виніс вирок «кроту», який зливав ворогу дронові операції ЗСУ

Російського агента, який передавав росіянам інформацію про дронові операції Сил оборони, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

ВАКАНСІЇ
Військовий водій

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Інспектор прикордонної служби

до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Командир ремонтно-відновлювального взводу

від 60000 до 130000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Начальник зв’язку, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Зв’язківець

від 21000 до 121000 грн

Київ

243 окремий батальйон Сил ТрО

--- ---