ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Понад 150 ліквідованих окупантів: корпус «Азов» вибиває ворога на Покровському напрямку

Новини
14 Серпня 2025, 8:14
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Перший корпус Національної гвардії «Азов» разом із суміжними та підпорядкованими підрозділами проводить дії на Покровському напрямку, ворог зазнає значних втрат.

Про це йдеться в заяві корпусу.

У результаті боїв, за останні дві доби в смузі відповідальності корпусу ліквідовано 151 окупанта. Поранено більш ніж 70 загарбників. Також за цей період взято в полон 8 російських військовослужбовців.

«Бойові дії тривають. Сплановані та реалізуються заходи у районах населених пунктів у смузі відповідальності 1-го корпусу НГУ «Азов» в ОТУ «Донецьк», — йдеться в заяві.

12 серпня 1-й корпус НГУ «Азов» зайняв визначену смугу оборони на Покровському напрямку та вжив заходів щодо блокування сил противника в цьому районі.

У командуванні корпусу наголосили, що вже сплановані та вжиті заходи щодо блокування сил противника у визначеному районі.

За інформацією Генерального штабу ЗСУ, минулої доби на Покровському напрямку наші захисники зупинили 56 наступальних дій агресора в районах населених пунктів Володимирівка, Никанорівка, Червоний Лиман, Новоекономічне, Родинське, Промінь, Чунишине, Звірове, Котлине, Удачне, Горіхове, Новоукраїнка та Дачне.

Як повідомляла АрміяInform, у Силах оборони України спростували інформацію про нібито «прорив» російських військ на Покровському і Добропільському напрямках.

Речник ОСУВ «Дніпро» підполковник Віктор Трегубов повідомив, що ситуація на вказаних напрямках «збиває з пантелику тих, хто не розуміє, як складаються мапи на основі відкритих джерел», оскільки мова йде лише про просочування малих груп «по декілька осіб».


Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені
Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені

Окупанти атакували приватний сектор селища Ясна Поляна.

У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами
У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами

У День Української Державності та День хрещення Київської Русі – України Володимир Зеленський вручив воїнам заслужені нагороди.

Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця
Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця

Прокурори Донецької облпрокуратури скерували до суду обвинувальний акт за фактом організації незаконного оформлення медичних документів.

«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі
«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі

На Одещині судитимуть учасників злочинної групи з числа командування військової частини, які оформлювали на службу осіб, які по факту не виколували обов'язки.

ВАКАНСІЇ
Olx Командир відділення військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Olx Стрілець військовослубовець 5 ОШБр

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Стрілець

від 20500 до 120000 грн

Тернопіль

Тернопільський РТЦК та СП

WorkUa Стрілець у Київ

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

WorkUa Водій-електрик

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Olx Старший навідник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область