ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«На таких коритах намагаються залетіти»: поблизу Покровська росіяни забули про використання бронемашин

Новини
14 Серпня 2025, 12:53
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ворожий дрон горить після нашого скида. Скрін з відео 60 бригади

На Покровському напрямку росіяни нарощують кількість дронів. Ще навесні кількість знищених ворожих БПЛА становила в середньому 100-150 дронів за тиждень. За останні сім днів ця цифра становила 258 безпілотників.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів Сергій Кондратюк, старший офіцер відділення комунікацій 46-ї окремої аеромобільної бригади.

За його словами, це суттєва загроза для позицій Сил оборони, оскільки тактика ворога сильно змінилася. Якщо минулий рік — це масовані штурми за рахунок важкоброньованої та легкоброньованої техніки, то зараз це атаки живою силою та дронами. Техніки окупанти не використовують. За все літо 46-та бригада знищила буквально чотири одиниці — один танк і три броньовані машини.

«Серед новинок хочеться зазначити, що переважно їхня піхота пересувається на мотоциклах, електроскутерах. На наші позиції заїжджали використовуючи всюдиходи китайського виробництва „Дезерт Кросс“, але останнім часом пересіли на автомобілі „Нива“ — спилюють дах, садять туди до шести своїх піхотинців, і на таких коритах намагаються залетіти на позиції», — старший офіцер відділення комунікацій 46-ї окремої аеромобільної бригади.

Ця тактика, зауважує Кондратюк, «м’яко кажучи, не дієва». Такі «Ниви» оперативно знищуються разом з десантом. Попри це, інтенсивність штурмових дій не падає. В середньому це 40-45 ворожих атак щотижня.

«І хоч щотижневі втрати ворога залишаються високими — це мінімум півтори сотні вбитими та пораненими — чисельність їх не зменшилася. Цей їхній людський мурашник, поповнення, працює стабільно 24 на 7. І їх підрозділи поповнюються. Вони свіжі після відновлень, і тому стримувати такі атаки важко», — зазначає Сергій Кондратюк.

Як повідомляла АрміяInform, на Новопавлівському напрямку одночасно зі штурмами ворог б’є по населених пунктах і переправах. Багато проблем від російського підрозділу елітних дронарів.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform.


Бойові виплати, тилова надбавка: що передбачає нова система додаткових грошових винагород
Бойові виплати, тилова надбавка: що передбачає нова система додаткових грошових винагород

У Силах оборони України оновили правила виплат додаткових грошових нагород для військовослужбовців.

«Вона була іржава, але це була вода»: як гвардієць «Маестро» вижив під завалами розбомбленого будинку в Торецьку
«Вона була іржава, але це була вода»: як гвардієць «Маестро» вижив під завалами розбомбленого будинку в Торецьку

Гвардієць 2-го Шосткинського полку з позивним «Маестро» розповів про один із найважчих виходів на позиції у Торецьку.

Змагання бомберів та FPV: воїни 66-ї бригади рознесли групу окупанітв у «зеленці»
Змагання бомберів та FPV: воїни 66-ї бригади рознесли групу окупанітв у «зеленці»

Бійці 66-ї бригади знищили двох російських окупантів, які намагалися сховатися в густій рослинності.

Лук і три стріли, спрямовані в небо: у Києві відкрили пам’ятний знак на честь воїнів-зенітників ЗСУ
Лук і три стріли, спрямовані в небо: у Києві відкрили пам’ятний знак на честь воїнів-зенітників ЗСУ

На Алеї українського війська в Києві відкрили пам’ятний знак воїнам зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗСУ.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Кулеметник

від 22000 до 50000 грн

Полтава

Військова частина А7312

WorkUa Водій (кат. B, C, D), військовослужбовець

від 20500 до 20500 грн

Городок (Житомирська обл.)

Військова частина А2192

RobotaUa Медик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

RobotaUa Стрілець – снайпер

від 20000 до 120000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

RobotaUa Технік зв’язку

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Окремий контрольно-пропускний пункт Київ, ДПСУ