Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
На межі Харківської та Донецької областей українські штурмовики провели успішну оборонну операцію, яка переросла у контратаку. Під час бою було захоплено ворожу радіостанцію, а поранених вночі евакуювали за допомогою наземного роботизованого комплексу (НРК).
Відео бойової роботи оприлюднили на сторінці Третього армійського корпусу.
«„Шмот кидають і тікають“ — окупанти під час оборонної операції Трійки!» — так описують результат бою в дописі.
Зазначається, що операція включала стрімке просування крізь посадку, захоплення полонених та швидку координацію дій різних підрозділів завдяки захопленій ворожій радіостанції.
Також повідомляється, що для нічної евакуації своїх бійців було залучено наземний роботизований комплекс. У результаті операції українські бійці зачистили позиції та взяли під контроль лісосмугу.
У дописі підкреслюється, що це була спільна робота бійців 3-ї окремої штурмової бригади (зокрема, Warriors Cartel та Karakurt Colony), бійців 1-го та 2-го штурмових батальйонів, а також пілотів ББС.
Як повідомляла АрміяInform, бійці Третьої штурмової бригади продовжують нищити техніку та живу силу противника на Харківському напрямку.
Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.
Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.
Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…