ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна та Італія узгодили дипломатичні дії для припинення війни

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Серпня 2025, 7:48

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що провів змістовну розмову з головою уряду Італії Джорджею Мелоні. Сторони обговорили спільне бачення кроків на шляху до досягнення реального й чесного миру.

Про це глава держави написав у своєму телеграм-каналі.

У ході діалогу лідери обмінялися деталями нещодавніх контактів із партнерами, зокрема з іншими світовими лідерами. Володимир Зеленський наголосив, що Україні важливо, аби союзники були поінформовані про ситуацію, адже йдеться про спільне прагнення до визначеного та безпечного майбутнього Європи.

«Джорджа чітко підтримує позицію, що європейські лідери мають бути залучені до дипломатичної роботи разом із США. Ця війна триває на Європейському континенті, Україна рухається до членства в ЄС, а Євросоюз братиме участь у повоєнному відновленні нашої держави. Тому голос Європи обовʼязково має бути врахований», — зазначив Президент України.

Також сторони скоординували подальші дії, зокрема майбутні міжнародні контакти, включно з можливими переговорами з президентом Дональдом Трампом. Зеленський подякував Мелоні за її принципову позицію та незмінну підтримку України.

Як повідомляла АрміяInform, Президент Володимир Зеленський заявив, що всі партнери України чітко розуміють, що саме росія, яка розпочала агресію, повинна зробити кроки до завершення війни, пішовши на реальне припинення вогню та дипломатію.

Читайте нас у Facebook
Нова хвиля мобілізації може добити економіку росії — СЗР
Нова хвиля мобілізації може добити економіку росії — СЗР

Нова ймовірна хвиля мобілізації на росії може стати не лише серйозним соціальним потрясінням, а й каталізатором масштабної економічної кризи.

Виготовляли фальшиві посвідченням для ухилянтів: на Прикарпатті судитимуть чотирьох
Виготовляли фальшиві посвідченням для ухилянтів: на Прикарпатті судитимуть чотирьох

Викрито масштабну схему виготовлення та використання фіктивних документів задля уникнення мобілізації.

Ворог запустив по Україні майже 900 дронів за добу — Повітряні Сили
Ворог запустив по Україні майже 900 дронів за добу — Повітряні Сили

Вдень 13 травня (з 08.00 по 18:30) противник атакував 753 ударними БПЛА. З урахуванням нічної атаки (139 БПЛА), усього було запущено 892 ворожих безпілотників.

Ошукала пораненого військового на 700 тисяч гривень: у Києві викрили аферистку
Ошукала пораненого військового на 700 тисяч гривень: у Києві викрили аферистку

Правоохоронці викрили 41-річну киянку, яка під час воєнного стану ошукала військовослужбовця ЗСУ, котрий був тяжко поранений.

Попереджав росіян про атаки БПЛА: суд виніс вирок «кроту», який зливав ворогу дронові операції ЗСУ
Попереджав росіян про атаки БПЛА: суд виніс вирок «кроту», який зливав ворогу дронові операції ЗСУ

Російського агента, який передавав росіянам інформацію про дронові операції Сил оборони, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

«Drone Deal» і захист неба — Україна домовилася про новий формат співпраці з Литвою та Латвією
«Drone Deal» і захист неба — Україна домовилася про новий формат співпраці з Литвою та Латвією

Україна розширює співпрацю з європейськими партнерами у сфері дронів та протиповітряної оборони.

ВАКАНСІЇ
Водій, військовослужбовець (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Junior Product Support

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Заступник командира БМП – навідник-оператор 155 об ТрО

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Старший бойовий медик

від 20000 до 20000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

Стрілець-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Лікар-невропатолог (військова служба)

від 25000 до 25000 грн

Харків

Державна прикордонна служба України

--- ---