Спрощена процедура повернення із СЗЧ дає змогу військовим частинам легше вирішувати бюрократичні питання та сприяти поверненню військовослужбовців до лав Сил оборони. Про це в коментарі…
Бійці 71-ї окремої єгерської бригади ДШВ проводять інтенсивні нічні навчання з автоматичним гранатометом Mk-19, відпрацьовуючи навички, які дозволять перетворити темряву на тактичну перевагу в бою.
Про це повідомили на сторінці 71-ї окремої єгерської бригади.
«Нічні тренування максимально наближені до реального бою. Саме в таких складних умовах формується бойова злагодженість, відпрацьовується точність пострілу, миттєва реакція й впевнене володіння зброєю», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що Mk-19 — це автоматичний станковий гранатомет калібру 40 мм, здатний вражати живу силу та легку техніку противника на відстані до 2 кілометрів.
«Ми вчимося бити точно — вдень і вночі. Темрява має бути не перешкодою, а нашою перевагою», — наголошують у бригаді.
«Бо війна не має розкладу. А перемога здобувається не лише в бою, а й у щоденній, наполегливій підготовці», — підсумували десантники.
Як повідомляла АрміяInform, розвідка 71-ї окремої єгерської бригади виявила переміщення ворожої піхоти, ціль передали операторам FPV-дронів, які незабаром знищили їх.
У ніч на 26 червня (з 18:00 25 червня) противник атакував 7 балістичними ракетами Іскандер-М (по Київщині та Полтавщині) з Брянської, Курської області рф.
Спрощена процедура повернення із СЗЧ дає змогу військовим частинам легше вирішувати бюрократичні питання та сприяти поверненню військовослужбовців до лав Сил оборони. Про це в коментарі…