У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Минулої доби російські війська продовжили обстріли Нікопольщини у Дніпропетровській області, застосовуючи FPV-дрони, артилерію, а також скидаючи боєприпаси з безпілотників.
Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Лисак.
Унаслідок ударів постраждали два чоловіки — 48 та 53 років. Обох госпіталізували з пораненнями середньої тяжкості.
Ворожі атаки були зафіксовані у районному центрі, а також у Мирівській, Покровській і Марганецькій громадах. Пошкоджені адміністративна будівля, одне з підприємств, екскаватор та автомобіль.
Обстріли продовжувались і вночі, й зранку: під вогнем знову опинились Нікополь, Марганецька й Покровська громади. Росіяни били з безпілотників та з реактивних систем залпового вогню «Град».
Окрім того, по Маломихайлівській громаді Синельниківського району ворог вдарив із БпЛА — сталася пожежа, пошкоджено кілька автомобілів. На щастя, обійшлося без жертв.
Як повідомляла АрміяInform, за останню добу російські війська здійснили 431 удар по 16 населених пунктах Запорізької області. Внаслідок атак загинули четверо мирних жителів, ще троє отримали поранення.
Україна готується збільшити фінансову стійкість своєї оборони й забезпечити подальшу трансформацію Сил оборони.
Противник витратив на броньовану бойову машину Roshel Senator MRAP бригади «Хижак» сім FPV-дронів, проте так і не зміг її знищити.
Стрілець (на контракт, Збройні Сили України)
від 20100 до 60300 грн
Кривий Ріг
Інгулецький ОРТЦК та СП
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…