Сьогодні перемогу визначає не лише кількість особового складу чи техніки. Вирішальними стають швидкість передачі інформації, стійкість зв’язку, захищеність даних, ефективність…
За доказовою базою Служби безпеки довічне увʼязнення з конфіскацією майна отримала ще одна агентка фсб. Цього разу до найвищої міри покарання засуджено 40-річну медсестру з Херсона, яка передавала окупантам особисті дані своїх пацієнтів — військових Сил оборони.
Про це повідомила 30 липня Служба безпеки України.
Як встановило розслідування, фігурантка потрапила у поле зору фсб, коли публікувала свої антиукраїнські коментарі у Телеграм-каналах.
За матеріалами справи, агентка збирала персональну інформацію про українських воїнів під час заповнення їхніх медичних карток, а потім «зливала» її куратору.
Також під час проведення медичних процедур вона намагалася «втемну» випитувати у пацієнтів локації військових об’єктів на Херсонському напрямку.
Задокументовано, як зрадниця передавала інформацію куратору і після кожного сеансу зв’язку видаляла все листування.
При обшуках у зловмисниці вилучено телефон, який вона використовувала для конспіративних контактів з куратором.
За матеріалами Служби безпеки суд визнав її винною за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Раніше за матеріалами Служби безпеки України довічні терміни увʼязнення отримали ще дві агентки фсб: одна з них діяла на Кіровоградщині, інша — у Черкаській області.
Як повідомляла АрміяInform, у Повітряних Силах затримали майора-зрадника, який готував удари по F-16 та Mirage 2000.
Пілоти Департаменту активних дій ГУР МОУ показали, як нищать особовий склад ворога та спопеляють ворожі військові цілі на Запорізькому напрямку.
Слідчі СБУ вважають воєнним злочином російський удар по будівлі Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, який знаходиться біля ЧАЕС.
Найбільше ворог атакував на Гуляйпільському напрямку, де відбулося 20 боїв.
Оператори 3-го батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» зробили успішну засідку.
Підрозділи Middle-strike ССО ЗСУ уразили у ніч проти 7 червня нафтобазу «Семиколодезянська» та нафтовий термінал в окупованому Криму.
За три рокі на позиціях окупанти глибоко врилися в землю, щоб сховатися від дронів.
Сьогодні перемогу визначає не лише кількість особового складу чи техніки. Вирішальними стають швидкість передачі інформації, стійкість зв’язку, захищеність даних, ефективність…