У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
На Сіверському напрямку оператори підрозділу ДПСУ «Фенікс» зупинили спробу російського штурму, знищивши техніку ворога.
Про це розповіли в ефірі Армія TV.
Це був механізований штурм із застосуванням бронетехніки та легкої техніки на кшталт багі. Українські захисники знищили два ворожі танки, бронемашину та легкову автівку. Пізніше також ліквідували ворожих піхотинців.
«Близько 13 години наша розвідка зафіксувала бронетехніку противника, яка прямувала в нашому напрямку. Нам надійшла команда вилітати і знищувати цю техніку», — розповів пілот важкого бомбера Vampire з позивним «Технос».
Він також розповів, що росіяни намагаються таранити наші важкі бомбери своїми «Мавіками». «Намагаються влучати у лопаті, але «Вампір» їх просто розмелює і вони нічого не роблять. FPV інколи збивають», — сказав «Технос».
Як повідомляла АрміяInform, ситуація на Сіверському напрямку доволі складна. Підрозділи Сил оборони України вимушені відбивати майже щоденні штурми. Ворог намагається використовувати різну тактику. Навіть таку, що значно спрощує нашим операторам БПЛА вражати його важку техніку.
СБУ заочно оголосила підозру співробітнику воєнної розвідки рф, якого вважають організатором вербування українських підлітків для диверсій в Одесі.
Україна зберігає перевагу над росією за кількістю FPV-дронів. Наразі це співвідношення становить 1,5 до 1.
Російський бронеавтомобіль, захоплений на полі бою, отримав друге життя. Після ремонту трофейний «Тайфун» поповнив парк техніки українських військових.
Начальник майстеpні з ремонту озбpоєння і техніки, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…