ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський поінформував Кіра Стармера про переговори в Стамбулі та ініціював саміт лідерів

Новини
24 Липня 2025, 12:40
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Президент Володимир Зеленський під час розмови з Прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером поінформував його про домовленості щодо нового обміну полоненими, досягнуті на зустрічі з російською стороною в Стамбулі, та українську пропозицію провести зустріч на рівні лідерів до кінця серпня.

Про «дуже хорошу й предметну розмову» Глава держави написав на своїй сторінці.

Президент подякував за лідерство Британії у форматі «Рамштайн» і нові санкції проти росії. «Москва має відчувати ціну своєї агресії саме так, як вона на це заслуговує», — наголосив він.

Також Володимир Зеленський поінформував британського прем’єра про підготовку законопроєкту, який посилить систему правопорядку та гарантує незалежність і дієвість антикорупційної інфраструктури. У відповідь Кір Стармер запропонував залучити британських експертів для довгострокової співпраці в цьому питанні.

«Ми однаково сприймаємо необхідність захищати цінності нормального життя, протидіяти будь-яким російським впливам і втручанням і робити все, щоб наша Європа стала сильнішою», — підсумував Президент.

Як повідомляє АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський заявив, що незабаром має відбутись новий обмін полоненими.


Понад сто рятувальників гасили пожежу у Києві, яку спричинив російський удар
Понад сто рятувальників гасили пожежу у Києві, яку спричинив російський удар

Увечері 25 червня внаслідок російської атаки у Дарницькому районі зайнялися складські приміщення.

Мінус 1310 окупантів, танки та системи ППО: втрати російської армії за добу
Мінус 1310 окупантів, танки та системи ППО: втрати російської армії за добу

За минулу добу російська армія втратила 1310 одиниць особового складу, бронетехніку та десятки артилерійських систем.

«Зелені по стометровці АТБ»: в Ічні засудили місцевого мешканця за перешкоджання ЗСУ
«Зелені по стометровці АТБ»: в Ічні засудили місцевого мешканця за перешкоджання ЗСУ

«Сині» та «зелені» — такими кодовими словами позначав поліціянтів і військових ТЦК та СП мешканець Чернігівщини в повідомленнях у групі месенджера Телеграм.

ВАКАНСІЇ
Стрілець-снайпер

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Дешифрувальник розвідувальних матеріалів

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

Кухар

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

Старший навідник гармати

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Водій-радіотелефоніст

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

Водій категорії С

від 21000 до 22000 грн

Прилуки, Чернігівська область