ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Пересохлі водосховища та спраглі міста: чим насправді обернувся «русскій мір» для Донеччини

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Липня 2025, 20:27

На окупованій Донеччині водна криза сягнула критичного рівня — воду подають раз на кілька діб або не подають взагалі, проте окупаційна влада, замість реального ремонту, займається імітацією рішень та пошуком «винних».

Про це повідомили у Центрі протидії дезінформації при РНБО.

«Замість реального ремонту інфраструктури та пошуку додаткових джерел води, гауляйтери займаються фіксацією цін на розливну воду, рахують місткості у дворах та переписують нормативи споживання. Це імітація рішень, яка не впливає на головне — відсутність води в кранах», — йдеться у повідомленні.

Тим часом російські пропагандисти публікують разючі світлини пересохлих водосховищ і шукають «винних»: звинувачують Україну, місцевих гауляйтерів, недобудовані водогони — «кого завгодно, тільки не кремль».

«Але головна причина катастрофи очевидна — війна, яку розв’язала росія. Бойові дії та безгосподарність окупантів довели водну систему на ТОТ Донеччини до колапсу», — наголошують у ЦПД.

«„русскій мір“, який обіцяв „врятувати Донбас“, перетворив колись успішний промисловий регіон на зону гуманітарної катастрофи», — підсумували у Центрі.

Як повідомляла АрміяInform, у захоплених 11 років тому Кадіївці та Алчевську на Луганщині через аварійний стан водогонів, зношеність яких сягає 80%, люди два тижні залишаються без води, а ситуацію погіршила ще й відсутність електропостачання.

Окупанти атакували дронами житлові будинки у Херсоні: є загибла та поранені
Окупанти атакували дронами житлові будинки у Херсоні: є загибла та поранені

2 червня близько 23:30 військові рф атакували безпілотним літальним апаратом багатоповерховий будинок у Херсоні.

У Києві зросла кількість загиблих внаслідок масованого удару 2 червня
У Києві зросла кількість загиблих внаслідок масованого удару 2 червня

Увечері 2 червня в лікарні помер один з поранених мешканців Києва, який постраждав під час масованого російського удару.

Ворог провів 44 атаки на Гуляйпільському напрямку, ще 40 — на Покровському
Ворог провів 44 атаки на Гуляйпільському напрямку, ще 40 — на Покровському

Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими окупантами відбулося 263 бойові зіткнення.

Росія запустила вночі майже 200 дронів для атаки по Україні
Росія запустила вночі майже 200 дронів для атаки по Україні

У ніч на 3 червня (з 18:00 2 червня) противник атакував 198 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та дронами-імітаторами типу «Пародія.

60 артилерійських систем, танки та ППО: втрати ворога за добу
60 артилерійських систем, танки та ППО: втрати ворога за добу

Втрати окупантів за минулу добу становлять 1130 одиниць особового складу, 5 танків та 80 артилерійських систем.

Gripen для України: професор Харук про еволюцію шведського «Грифона» та виклики сьогодення
Gripen для України: професор Харук про еволюцію шведського «Грифона» та виклики сьогодення

Оголошення про намір Швеції передати Україні винищувачі JAS-39 Gripen стало однією з найбільш обговорюваних подій у безпековому секторі цього року.

ВАКАНСІЇ
Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Медична сестра, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Водій-радіотелефоніст

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

Військовослужбовець в Іршаву

Львів

Іршавський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Кулеметник (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Командир бойової машини піхоти – командир відділення

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---