Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
Протягом минулої доби Херсонщина перебувала під щільним вогнем російської армії. Застосовувалися дрони-камікадзе, артилерія та авіація. Загалом під удар потрапили щонайменше 55 населених пунктів області.
Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
Зокрема, під ударом були Херсон, Антонівка, Комишани, Білозерка, Мирне, Кізомис, Станіслав, Берислав, Тягинка, Новорайськ, Козацьке та інші.
Окупанти цілеспрямовано били по житлових кварталах і об’єктах соціальної інфраструктури. Пошкоджено щонайменше 2 багатоквартирні та 26 приватних будинків. Також зруйновано газопровід, автозаправну станцію, гараж і кілька приватних авто.
Внаслідок обстрілів 11 мирних мешканців отримали поранення. Зокрема, вранці в Дніпровському районі Херсона під удар російського дрона потрапила 24-річна жінка.
Крім цього, внаслідок скидання боєприпасу вона дістала вибухову травму та уламкові поранення ніг. Постраждалу шпиталізовано до медичного закладу.
Стало відомо, що орієнтовно о 6:20 військові армії рф обстріляли з артилерійської зброї село Новодмитрівка.
Внаслідок цієї атаки загинула жінка 68-ми років, та ще одна 48-річна місцева жителька дістала поранень. Обидві в момент обстрілу перебували на вулиці.
Як повідомляла АрміяInform, росіяни атакували Запорізьку область 469 разів: є загиблі та поранені.
Пілоти 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади видовищно уразили окупанта, який мчав на великій швидкості до наших позицій.
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Нацгвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО.
Перші мотиваційні контракти у межах трансформації Сил оборони вже уклали у 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців.
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…