Про це в коментарі АрміяInform розповів заступник начальника відділу рекрутингу штабу 20-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України Вадим Іващенко. — Спостерігається стабільне…
Українські військові знищили прапор росії, який окупанти встановили на кордоні з Чернігівською областю.
Про це повідомив Генеральний штаб Збройних Сил України.
Російська диверсійно-розвідувальна група встановила свій триколор у районі пункту пропуску «Грем’яч» на кордоні між Україною та рф. Такі дії окупанти здійснюють із пропагандистською метою, намагаючись створити видимість своєї присутності на українській території.
Проте провокація зазнала провалу: українські прикордонники оперативно виявили прапор, а воїни ЗСУ зі складу 15-го армійського корпусу його знищили.
«Видимість „присутності“ російських військ на території Чернігівської області ліквідовано», — йдеться в повідомленні.
У Генштабі ЗСУ запевнили, що ситуація на українсько-російському кордоні перебуває під контролем Сил оборони.
Як повідомляла АрміяInform, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ у взаємодії з іншими складовими Сил оборони уразили Акціонерне товариство «ФНПЦ «Науково-дослідний інститут прикладної хімії» у Московській області рф.
Оператори FPV-дронів 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади виявили та уразили ворожі реактивні системи залпового вогню БМ-21 «Град».
Міноборони разом із Генеральним штабом запускають тестування нового підходу до переведень військовослужбовців.
Гвардійські оператори БПЛА б’ють по логістиці росіян на відстані понад 100 км і нарощують удари на ключових напрямках фронту.
Про це в коментарі АрміяInform розповів заступник начальника відділу рекрутингу штабу 20-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України Вадим Іващенко. — Спостерігається стабільне…