ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Повітряних Силах розповіли про особливість нічної ворожої атаки росіян

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Червня 2025, 14:51

У ніч на 28 червня росіяни задіяли для повітряного удару по Україну невелику кількість дронів, але всі вони були ударними БПЛА, а не імітаторами.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів начальник управління комунікацій Повітряних Сили ЗСУ полковник Юрій Ігнат.

«Особливістю була мала кількість дронів, частіше зараз бачимо 40, 50, 100 і більше атакують «шахедами» та дронами-імітаторами», — сказав Юрій Ігнат.

Сьогодні, за його словами, дійсно була невелика кількість, 23 одиниці загалом, але фактично всі були «Шахедами» і всі полетіли з південного напрямку, в напрямку Одеси та області.

«На жаль, загинули люди, було влучання в багатоквартирний будинок», — додав начальник управління комунікацій ПС ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, сьогодні вночі російська армія завдала удару по 21-поверховому житловому будинку в Одесі. Унаслідок влучання виникла масштабна пожежа на 7, 8 та 9 поверхах — люди опинилися заблокованими у квартирах. Внаслідок нічного дронового удару по Одесі постраждало 14 людей, троє з них діти.

Читайте нас в Telegram
«Розбирають до друзок»: білоруські добровольці спопелили росіян на Запорізькому напрямку

Білоруські добровольці підрозділу «1514» у складі «Спецпідрозділу Тимура» ГУР МО України знищують російських загарбників та їхню техніку.

17 полонених за раз: окупанти хотіли прорватись через газову трубу, але їх схопили десантники
17 полонених за раз: окупанти хотіли прорватись через газову трубу, але їх схопили десантники

Воїни 71-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ зупинили спробу окупантів прорватись через газову трубу та на легкій техніці.

Знищили «Шахеди» та залетіли в табір окупантів: дрони Залізної бригади нищать ворожі цілі
Знищили «Шахеди» та залетіли в табір окупантів: дрони Залізної бригади нищать ворожі цілі

Воїни батареї перехоплювачів зенітного ракетного дивізіону Залізної бригади знищили «Шахеди» за допомогою БПЛА.

Доставляє бійцям боєприпаси й техніку: як служить водій із позивним «Фізрук»
Доставляє бійцям боєприпаси й техніку: як служить водій із позивним «Фізрук»

Прикордонник Вадим Лахай із позивним «Фізрук» — водій підрозділу безпілотних авіаційних систем «Фенікс».

Балістика та 143 ударних БПЛА: у Повітряних Силах повідомили деталі нічної російської атаки
Балістика та 143 ударних БПЛА: у Повітряних Силах повідомили деталі нічної російської атаки

У ніч на 21 квітня (з 18:00 20 квітня) противник атакував двома балістичними ракетами Іскандер-М із Курської області рф та 143 ударними БПЛА.

Пам’яті Героя України Володимира Торшина
Пам’яті Героя України Володимира Торшина

Володимир Торшин був командиром самохідно-артилерійського дивізіону в 36-й бригаді морської піхоти.

ВАКАНСІЇ
Стрілець-снайпер

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Водій – електрик – молодший спеціаліст, Водій

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

Стрілець-снайпер

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Водій (кат. D, DE), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Командир відділення радіоперешкод, ВОС 539. Війська РЕБ.

від 19000 до 120000 грн

Коломия, Івано-Франківська область

--- ---