Зміни внесено до постанови Кабінету Міністрів № 560. Вони передбачають автоматичне продовження більшості відстрочок, пріоритет оформлення в цифровому форматі через…
Уже вкотре, коли кремль завдає удару по цивільних, він не забуває вдягнути свою улюблену маску: «Це не ми, це українська ППО».
Цього разу — знову Дніпро, знову балістика, знову людські страждання. Але фокусом для російських телеграм-каналів став не сам удар, а… поїзд. Так-так, пасажирський потяг № 52 Одеса — Запоріжжя, що зазнав пошкоджень під час атаки на Дніпропетровщину.
російські пропагандисти одразу ж почали стверджувати, ніби це не балістична ракета з боку рф, а нібито уламки української системи ППО нашкодили поїзду. В уяві ru-пропаганди кожен обстріл — це не відповідальність росії, а черговий «інцидент» на совісті «недбалої» України. І зовсім байдуже, що ракета летіла зі східного напрямку, що про атаку попереджали заздалегідь і що система ППО спрацювала лише після виявлення ворожої цілі.
За офіційною інформацією Укрзалізниці, пошкодження поїзда № 52 спричинено терористичним ударом росії по Дніпровському району Дніпропетровської області. Постраждали інфраструктура, вагони, є поранені. Пасажирів оперативно евакуювали, рух на напрямку тимчасово зупинено.
Жодних доказів, які б підтверджували версію про «українську ППО», російська сторона традиційно не надала. Замість фактів — лише хвиля синхронних постів у Telegram з однаковою лексикою і стилем: «Україна сама собі стріляє». Не встигли стерти логотипи ФСБ з попередніх методичок.
І ось ми знову на знайомому колі:
Сюжет примітивний, але чомусь все ще має свою цільову аудиторію — переважно для внутрішнього споживання, де правду давно замінили на лояльність.
Поки українські залізничники рятують пасажирів під обстрілами, росіяни — рятують свою репутацію під обвалом правди. Але є різниця: ми будуємо — вони вигадують. Ми евакуйовуємо людей — вони евакуйовують совість.
І навіть якщо вони перепишуть кожну новину — залізничні рейки пам’ятають не слова, а вибухи.
Тому їхній фейк так само не доїде, як і їхній «русскій мір».
@armyinformcomua
У ніч на середу, 5 листопада, російські окупанти запустили у бік України 80 ударних безпілотників із напрямків: Курськ, Орел, Міллєрово та Приморсько-Ахтарськ.
Протягом минулої доби українські військові завдали ударів по п’яти районах зосередження російських окупаційних сил уразивши важливий об’єкт противника.
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
У ніч на середу, 5 листопада, російські війська завдали ударів по шести населених пунктах Харківської області, в результаті чого загинули дві людини.
ГУР МО України в рубриці «Засоби ураження» розділу «Компоненти у зброї» порталу War&Sanctions оприлюднює тривимірну схему російського БПЛА «Оріон», а також інформацію про 43 підприємства, залучених до його виробництва.
За минулу добу ворог завдав ударів по цивільній інфраструктурі населених пунктів Херсонської області.
від 22000 до 51000 грн
Одеса
Державна прикордонна служба України
від 21000 до 51000 грн
Чернігів
Чернігівський зональний відділ ВСП
Зміни внесено до постанови Кабінету Міністрів № 560. Вони передбачають автоматичне продовження більшості відстрочок, пріоритет оформлення в цифровому форматі через…