ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Зрадниця, яка шпигувала за українською бойовою авіацією, отримала 15 років в’язниці

Новини
25 Червня 2025, 21:42
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Учасницю агентурної мережі рф, яка шпигувала за українськими бойовими літаками на Дніпропетровщині, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це у середу, 25 червня, повідомили у Службі безпеки України.

«Вона була однією із шести агентів, що працювали на ворога у Дніпропетровській та Донецькій областях. Як встановило розслідування, зловмисниця намагалася виявити авіабази ЗСУ в районі Кривого Рогу, щоб навести на них російські ракети. Також вона мала встановити і передати агресору локації протиповітряної оборони ЗСУ для підготовки цієї атаки „в обхід“ української ППО», — йдеться у повідомленні.

Для виконання цього завдання зловмисниця обходила місцевість, де фіксувала напрямки польотів бойової авіації, сподіваючись визначити ймовірні координати базування літаків.

«Агенткою фсб виявилась місцева безробітна, яка у жовтні 2023 року потрапила до поля зору окупантів через свою знайому — ще одну учасницю агентурної мережі, яка наразі перебуває під вартою. Для комунікації з агресором вона використовувала анонімний чат у месенджері, виявлений на її телефоні під час обшуку», — розповіли у СБУ.

На підставі вказаних доказів суд визнав цю зловмисницю винною за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Став «ракетним генієм» у рф: СБУ викрила зрадника, що допомагає наводити «Калібри» та «Іскандери»
Став «ракетним генієм» у рф: СБУ викрила зрадника, що допомагає наводити «Калібри» та «Іскандери»

Як повідомляла АрміяInform, у Харкові затримано агентку рф, яка передала військовим ЗСУ замінований скутер.


Окупанта будуть судити за катування судді на Харківщині
Окупанта будуть судити за катування судді на Харківщині

Харківська обласна прокуратура передала до Балаклійського районного суду обвинувальний акт проти окупанта.

Українські захисники відбили 10 ворожих атак на Слов’янському напрямку
Українські захисники відбили 10 ворожих атак на Слов’янському напрямку

Від початку доби агресор 52 рази атакував позиції Сил оборони.

Система «Периметр» — інженери ГУР створили механізм спостереження, який замінив чатових
Система «Периметр» — інженери ГУР створили механізм спостереження, який замінив чатових

Інженер підрозділу «Крила» Департаменту активних дій ГУР з позивним «Осака» розповів про систему секторного спостереження власної розробки.

«Кримський рубильник вирує Півднем»: СБС уразили 13 енерговузлів
«Кримський рубильник вирує Півднем»: СБС уразили 13 енерговузлів

Підрозділи СБС протягом двох діб уразили ще 13 енергетичних об’єктів у тимчасово окупованому Криму та на інших захоплених росіянами територіях.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Старший інспектор прикордонної служби

від 25000 до 30000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

WorkUa Стрілець, снайпер

від 22000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

WorkUa Санітарний інструктор

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

RobotaUa Оператор БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

WorkUa Діловод, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Гусятин

Перший відділ Чортківського РТЦК та СП (Гусятин)

WorkUa Оператор взводу зв’язку

від 25000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

ПУБЛІКАЦІЇ
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська

Саме такою можливістю скористалася військовослужбовиця 152-ї окремої єгерської бригади з позивним «Ніка». Про свій військовий шлях та повернення до війська вона розповіла кореспонденту АрміяInform. Бажання…