ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Володимир Зеленський оприлюднив деталі розмови з Дональдом Трампом

Новини
25 Червня 2025, 19:31
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Під час зустрічі з Президентом США у Гаазі Володимир Зеленський запропонував нову формулу співпраці — закупівлю американських систем ППО та спільне виробництво дронів, і надав факти, які доводять, що «путін точно не перемагає».

Про це Глава держави написав на своїй сторінці.

«Хороша зустріч із Президентом США в Гаазі», — зазначив Володимир Зеленський.

Головною темою розмови став захист українських людей та міст. «Обговорили… закупівлю американських систем ППО для прикриття наших міст, наших людей, церков, інфраструктури. Україна готова це обладнання купити та підтримати американських виробників озброєння. Європа може допомогти», — наголосив Президент. Також, за його словами, обговорювалося можливе співвиробництво дронів.

Володимир Зеленський привітав Президента США з успішною операцією на Близькому Сході. «Важливо, що дії США послабили не тільки їхню ядерну програму, а й виробництво дронів», — підкреслив він.

Також Глава держави розповів про ситуацію на полі бою. «Путін точно не перемагає. Представив Президенту фактаж того, що реально відбувається на землі», — зазначив він.

Крім того, було обговорено перебіг зустрічей технічної команди в Стамбулі та процес обміну полоненими й загиблими.

Як повідомляла АрміяInform, країни Північноатлантичного альянсу на саміті в Гаазі підтвердили свої зобов’язання продовжувати підтримку України на тлі продовження російської агресії.


«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі
«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі

На Одещині судитимуть учасників злочинної групи з числа командування військової частини, які оформлювали на службу осіб, які по факту не виколували обов'язки.

15 років тюрми отримав учасник агентурної групи рф, який коригував удари під Краматорськом
15 років тюрми отримав учасник агентурної групи рф, який коригував удари під Краматорськом

За доказовою базою контррозвідки та слідчих СБУ 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав агент рф, який коригував обстріли Донеччини.

Продавали інвалідність за $20 тисяч: у Києві та Харкові викрито схему ухилення від мобілізації
Продавали інвалідність за $20 тисяч: у Києві та Харкові викрито схему ухилення від мобілізації

Викрито групу осіб, які, за даними слідства, за 20 тисяч доларів організовували оформлення фіктивної інвалідності.

Україна та ЄС зробили перший крок до Drone Deal: Єврокомісія виділить €1 мільярд на виробництво дронів
Україна та ЄС зробили перший крок до Drone Deal: Єврокомісія виділить €1 мільярд на виробництво дронів

Президент України та Президентка Єврокомісії підписали документ, який став першим кроком до Drone Deal.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Такелажник, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

RobotaUa Інспектор прикордонної служби, водій

до 20100 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

WorkUa Технік-водій (відділення зв’язку та інформаційних систем)

від 20000 до 22000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

WorkUa Начальник речової служби, офіцер

від 25000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Olx Інженер-електронщик БПЛА, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Кухар у військовий шпиталь (ЗСУ)

від 21000 до 50000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП