ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Дрон залетів через парадні двері: на Лиманщині знищено штурмову групу, що сховалася в хаті

Новини
20 Червня 2025, 18:22
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На Лиманському напрямку українські захисники повністю відбили ранковий ворожий штурм за участю танка та БМП, а фінальним акордом операції стало знищення будинку з десантом.

Про деталі бою розповіли на сторінці батальйону SIGNUM 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха.

Зазначається, що о 4-й ранку російські війська розпочали спробу прориву, в атаку рушила бронетехніка: танк і БМП. Танку вдалося тимчасово сховатися, а БМП рушила далі. «Її намагались зупинити бійці розвідроти 53 ОМБр, їх фпв дрон влучив, проте бронемашина не зупинилась і, доїхавши до точки, висадила десант», — йдеться в повідомленні.

Сім російських солдатів зайняли позиції у будинку. Тим часом БМП, яка намагалася відходити, була уражена FPV-дроном суміжних підрозділів.

Після цього за справу взялися пілоти батальйону SIGNUM. «Дрон залітає через парадні двері, і хата разом із ворогом — знищена», — коментують у підрозділі.

Але на цьому робота не завершилась. «Танк, який раніше зник із поля зору, виявлено у селі. FPV-дрон влучає точно в ціль», — повідомили бійці.

«Штурм повністю відбитий. Жоден із ворожих планів не спрацював», — підсумували в батальйоні.

Як повідомляла АрміяInform, на Лиманському напрямку FPV-пілоти батальйону SIGNUM методично нищать ворожу логістику та засоби спостереження, залишаючи окупантів «без очей і коліс».

До речі, якщо вам цікаві не тільки відео боїв, але й більш спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform


Полтавщина під ударом: троє травмованих після російської атаки на Миргородський район
Полтавщина під ударом: троє травмованих після російської атаки на Миргородський район

Російські війська вдень завдали удару по Миргородському району Полтавської області. За попередньою інформацією, внаслідок атаки травмовано трьох людей.

Полк «Скеля» прорвав оборону на 25 кілометрів углиб окупованих територій: стрім
Полк «Скеля» прорвав оборону на 25 кілометрів углиб окупованих територій: стрім

425 штурмовий полк звільнив шість сіл на Дніпропетровщині. Під контроль України повернули Тернове, Запорізьке, Новогеоргіївку, Вороне, Січневе та Маліївку.

Унаслідок денної ворожої атаки на Одещину загинуло п’ятеро людей, 10 поранених
Унаслідок денної ворожої атаки на Одещину загинуло п’ятеро людей, 10 поранених

Вдень 13 липня збройні сили рф атакували ударними дронами об’єкти портової інфраструктури Одещини.

Apachi зачищають логістичні шляхи: українські воїни зривають ворожі засідки
Apachi зачищають логістичні шляхи: українські воїни зривають ворожі засідки

Окупанти продовжують влаштовувати засідки на маршрутах, якими здійснюється постачання українських підрозділів, намагаючись порушити логістику Сил оборони.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Сапер, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Конотоп

Старобільський РТЦК та СП

RobotaUa Кухар, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

WorkUa Кулеметник

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

WorkUa Старший бойовий медик роти

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

WorkUa Начальник електростанції відділення зв’язку

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759