ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Мотоциклами, квадроциклами та малими групами: як противник намагається прорватись на Сумщині

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Червня 2025, 8:37
Ілюстративне фото

Російські війська продовжують щоденні атаки на прикордонні регіони України, зокрема Сумщину, Харківщину та Чернігівщину. Найінтенсивніші удари — саме по Сумській області, де ворог застосовує артилерію, танки, авіацію та дрони.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

«Противник не шкодує своїх людей. Вони ведуть ‘м’ясні штурми’ малими групами, попередньо знищуючи наші позиції масованими обстрілами», — заявив речник ДПСУ.

За його словами, на Сумщині окупанти застосовують керовані авіабомби, некеровані ракети та FPV-дрони. У районі Юнаківської та Хотінської громад ворог намагається прориватися мотоциклами й квадроциклами, але більшість атак закінчуються великими втратами.

«Українські прикордонники й ЗСУ ефективно знищують ворога не лише на нашій території, а й на підступах до кордону», — наголосив Андрій Демченко.

Як повідомляла АрміяInform, російський десант на Одещині: у ВМС ЗСУ оцінили вірогідність такого сценарію.

Читайте нас в Telegram
Вдале полювання: уражені катери «Соболь» та «Грачонок», які охороняли Кримський міст

В ніч на 30 квітня 2026 силами та засобами ВМС ЗСУ нанесено ураження корабельно-катерного складу рф в районі Керченської протоки. 

До двох місяців: головнокомандувач ЗСУ обмежив перебування військовослужбовців на «нулі»
До двох місяців: головнокомандувач ЗСУ обмежив перебування військовослужбовців на «нулі»

Тепер командири повинні забезпечити умови для перебування військовослужбовців на позиціях до 2 місяців із подальшою обов’язковою заміною (ротацією).

За добу бійці СБС уразили 80 точок вильоту дронів
За добу бійці СБС уразили 80 точок вильоту дронів

Протягом доби підрозділи угруповання СБС уразили/знищили 1863 цілі противника.

В Одесі 18 людей постраждали внаслідок ворожої атаки
В Одесі 18 людей постраждали внаслідок ворожої атаки

У ніч з 29 на 30 квітня військові рф атакували безпілотними літальними апаратами декілька районів міста.

Лупив «Калібрами» по енергетиці України: контрадмірал рф отримав підозру
Лупив «Калібрами» по енергетиці України: контрадмірал рф отримав підозру

СБУ 24 квітня 2026 року повідомила про підозру контрадміралу рф, який забезпечував ракетні удари по цивільній та критичній інфраструктурі України.

Пам’яті бійця та громадського активіста Івана Парамонова
Пам’яті бійця та громадського активіста Івана Парамонова

«Не знаю жодної людини, яка б так геніально генерувала ідеї, створюючи проєкти з глибокими сенсами і цінностями, як Іван», — каже його друг Євген.

ВАКАНСІЇ
Офіцер групи логістики

від 29000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Оператор БПЛА мінометного взводу

від 25000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Військовослужбовець (Збройні Сили України) у Заліщики

від 20000 до 75000 грн

Суми

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

бухгалтер розрахункової групи фінансово-економічної служби ЗСУ

від 20000 до 50000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Сапер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

--- ---