Фельдшер за освітою, який до широкомасштабного вторгнення рф працював у Кривому Розі на шахті. Йому 34 роки, за плечима вже…
На Покровському напрямку ворог дуже активний. За минулу добу там зафіксували 46 атак. В основному в наступ йде російська піхота, важка техніка зараз — малоефективна.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник ОСУВ «Хортиця» майор Віктор Трегубов.
За його словами, в тій зоні противник зібрав одне з найбільших угруповань — кілька загальновійськових армій. Проте це не означає, що всі ці сили успішні. Так, зимова кампанія угруповання, що мала на меті захоплення Покровська — провалилася.
«Зараз вони змістили акценти. Частина їхнього угруповання йде на захід — намагається формуватися в напрямку Дніпропетровської області. Частина намагається йти у східній частині цього напрямку, прориватися на північ. Це траса Покровськ-Костянтинівка», — зазначив Віктор Трегубов.
Для цього, стверджує Трегубов, ворог активно використовує малі піхотні групи й виключно легку техніку — мотоцикли та багі. Все через те, що велика кількість FPV-дронів, у тому числі на оптоволокні, робить танки малоефективними.
«А ось малі групи вони зараз ефективні. Тому що велика кількість „зеленки“ і є можливість інфільтруватися, проникати в порядки непоміченими. З іншого боку це теж нівелюється за рахунок ефективних дій піхоти та БПЛА», — розповів речник ОСУВ «Хортиця» майор Віктор Трегубов.
Як повідомляла АрміяInform, на Лиманському напрямку ворог постійно тисне. Відмовився від механізованих штурмів, переключився на тактику пересування малими групами. Інколи такі групи пересуваються на мотоциклах.
@armyinformcomua
Оператори підрозділу «Primus» Третьої штурмової бригади продовжують полювання на ворожих штурмовиків, які намагаються просочитися через українську лінію оборони на Харківському напрямку.
У неділю, 13 липня, Президент України Володимир Зеленський провів нараду з військовим керівництвом щодо ситуації на ключових напрямках оборони, зокрема на Покровському та Новопавлівському, а також на Запоріжжі, Харківщині та прикордонні Сумщини.
Відбувся перший обмін цінним бойовим досвідом між воїнами 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» та 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» НГУ з метою уніфікації навичок, здобутих у важких боях.
Бійці роти снайперів бригади «Червона Калина», відомі як «Чорні соколята», на власному досвіді розвінчують голівудські міфи про свою роботу, адже їхнє бойове хрещення почалося з прицільного вогню російського танка та міномета.
Бійці Державної прикордонної служби відзвітували про ураження на Курському напрямку командного пункту російських військ та цілої низки інших цілей.
Гарматне м’ясо — саме так описує своє становище мобілізований російський солдат із 36-ї мотострілецької бригади, який потрапив у полон після боїв поблизу села Ялта на Донеччині.
від 20100 до 120000 грн
Кропивницький, Кіровоградська область
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
від 50000 до 120000 грн
Івано-Франківськ
Івано-Франківський ОТЦК та СП
Фельдшер за освітою, який до широкомасштабного вторгнення рф працював у Кривому Розі на шахті. Йому 34 роки, за плечима вже…