Що ми вкладаємо в слова «державність», «держава», «державотворення»? Спробуймо розібратися. Початок державотворення Початок українському державотворенню поклали утворення, які сучасна наука трактує як протодержави. Це були…
Загалом, від початку доби вже зафіксовано 88 бойових зіткнень.
Оперативна інформація станом на 16.00 9 червня була оприлюднена Генеральним штабом ЗСУ.
Від цинічних обстрілів з території російської федерації постраждали прикордонні населені пункти, зокрема: Архипівка, Грем’яч Чернігівської області; Марчихина Буда, Біла Береза, Уланове, Велика Писарівка, Чуйківка, Покровка, Мар’їне, Проходи, Олександрівка, Тур’я, Малушине, Бобилівка Сумської області; ударів керованими авіабомбами зазнали райони населеного пункту Грем’яч Чернігівської області.
На Харківському напрямку українські захисники зупинили три атаки агресора в районах Вовчанська, Кам’янки та Глибокого.
На Куп’янському напрямку з початку доби відбулося чотири атаки окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника поблизу Голубівки, Степової Новоселівки та Колісниківки. Дотепер триває одне боєзіткнення.
На Лиманському напрямку загарбницька армія атакувала чотири рази поблизу Липового та в напрямку Ольгівки. Наразі триває два боєзіткнення.
На Сіверському напрямку з початку доби ворог наступальних дій не проводив.
На Краматорському напрямку українські захисники відбили чотири спроби окупантів просунутися вперед у районах Білої Гори та Курдюмівки, ще одне боєзіткнення триває.
На Торецькому напрямку противник вісім разів атакував у районах Диліївки, Яблунівки та Торецька, два бої точаться дотепер.
На Покровському напрямку з початку доби окупанти здійснили 21 спробу потіснити наших захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Миролюбівка, Єлизаветівка, Малинівка, Промінь, Лисівка, Удачне, Богданівка, Олексіївка, Зелений Кут, Андріївка та в напрямку Муравки. Сили оборони стримують натиск противника та відбили 19 атак, два боєзіткнення досі тривають.
Сьогодні на Новопавлівському напрямку ворог вісім разів атакував поблизу населених пунктів Новосілка, Зелене Поле, Вільне Поле, Веселе, у напрямку Шевченка та Запоріжжя. Одне боєзіткнення продовжується до цього часу. Авіаційних ударів керованими бомбами зазнали населені пункти Запоріжжя та Новопіль.
На Гуляйпільському напрямку з початку доби відбито одне боєзіткнення з противником поблизу населеного пункту Малинівка, ще два боєзіткнення тривають дотепер. Авіаударів некерованими ракетами зазнали населені пункти Гуляйполе та Ольгівське.
На Оріхівському напрямку наші оборонці відбили три ворожі штурми в районах Новоандріївки, Степового, Нестерянки та в бік Павлівки. Одне боєзіткнення триває до цього часу. Ворог завдав авіаударів по Новоандріївці та Кам’янському.
На Придніпровському напрямку ворог здійснив дві марні спроби просунутися вперед. Населений пункт Львове зазнав авіаційних ударів керованими бомбами.
На Курському напрямку українські оборонці відбили 10 атак росіян, ще чотири боєзіткнення тривають. Від початку доби противник завдав шість авіаційних ударів, загалом скинув по позиціях наших військ та населених пунктах 10 керованих авіаційних бомб, та здійснив 121 артилерійський обстріл, зокрема два — із реактивних систем залпового вогню.
На інших напрямках фронту ситуація суттєвих змін не зазнала.
@armyinformcomua
Оператори безпілотних систем підрозділу ударних БПЛА «РУБАКА» 77 аеромобільної Наддніпрянської бригади помітили 3 росіян, які плазували до наших позицій.
Оператори FPV-дронів окремого загону «Крила Омеги» Центру спецпризначення НГУ уразили ворожу самохідну артилерійську установку 2С19 Мста-С.
Оператори 414 бригади «Птахи Мадяра» Сил безпілотних систем ЗСУ показали, як підлітають впритул до окупантів, які, навіть, не намагаються втекти.
Оператори батальйону Signum 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха знищили 7 розвідувальних та ударних «крил» окупантів.
Нацгвардійці, які повертаються із зони бойових дій, проходять курс психологічної декомпресії, де, зокрема, в спеціальній антистрес-кімнаті можуть розбивати посуд, щоб позбутися внутрішньої напруги, гніву та агресії.
Упродовж доби підрозділи угруповання Сил безпілотних систем ЗСУ уразили 681 унікальну ціль противника.
від 22000 до 120000 грн
Краматорськ
81 окрема аеромобільна Слобожанська бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України
Що ми вкладаємо в слова «державність», «держава», «державотворення»? Спробуймо розібратися. Початок державотворення Початок українському державотворенню поклали утворення, які сучасна наука трактує як протодержави. Це були…