ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Шахрай ошукав матір загиблого військового на 1 млн гривень, прикинувшись працівником банку

Новини
2 Червня 2025, 15:59
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У Вінницькій області шахрай ошукав матір загиблого військовослужбовця на майже 1 млн гривень, прикинувшись працівником банківської установи.

Про це в понеділок, 2 червня, повідомили в Офісі Генерального прокурора.

Як зазначається, йдеться про місцевого мешканця, який раніше вже відбував покарання за корисливі злочини.

 

«Чоловіка, який разом зі спільниками ввів в оману жительку Львівщини, яка отримала державну виплату за загибель сина-військовослужбовця. Вони представилися працівниками служби безпеки одного із банків та отримали дані для доступу до платіжного застосунку потерпілої. Підозрюваний здійснив низку платежів із картки потерпілої. За майже 970 тисяч гривень він придбав 18 дороговартісних мобільних телефонів. Чотири ґаджети він встиг реалізувати», — йдеться в повідомленні.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 5 ст. 190 КК України. Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Стрілець-електрик

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Лозова

Військова частина А7290

Стрілець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Бойовий медик

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Військовослужбовець, Комірник (начальник) складів

від 20000 до 24000 грн

Київ, Київська область