У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Українські захисники на південному напрямку продовжують завдавати російським окупантам відчутних втрат, методично знищуючи їхню живу силу, техніку, засоби розвідки та логістику. Лише за минулу добу ворог недорахувався майже 90 своїх військових, а також втратив дев’ять артилерійських систем, десятки одиниць авто- та бронетехніки, численні розвідувальні дрони, засоби РЕБ.
Про успішну бойову роботу за минулу добу повідомили в Силах оборони Півдня України.
Зазначається, що під час нічної дронової атаки Сили протиповітряної оборони над територією їхньої відповідальності знищили 1 ударний БПЛА «Shahed-131/136». Водночас Сили оборони Півдня України продовжували ефективно уражати місця дислокації ворога, його вогневі позиції та тили.
Загальні підтверджені втрати противника за добу становили:
Окрім цього, українські воїни завдали значних втрат системам забезпечення та управління ворога:
Також було зруйновано 34 укриття/бліндажі особового складу ворога, 2 вогневі позиції та 6 (або 7, якщо «1 спостережний пункт» — це окремо) спостережних пунктів.
Як повідомляла АрміяInform: окупанти на південному напрямку втратили цілий ангар, де зберігали квадроцикли та боєкомплект, внаслідок влучної атаки українських операторів БПЛА.
Бійці ППО бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції нищать розвідувальні та ударні дрони росіян.
13 заявок на повернення і 3 бійці, які вже поновилися на службі — такими є перші результати за програмою спрощеного повернення із СЗЧ у 43-й бригаді.
Там відбулося 18 атак, тоді як усього від початку доби агресор 82 рази атакував позиції Сил оборони.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…