ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Боротьба йде між пілотами» — неподалік Торецька штурмовики прикриваються «зеленкою»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Травня 2025, 10:11
Фото: Віталій Павленко / АрміяInform

На Торецькому напрямку ситуація ускладнилася появою «зеленки» — листя на деревах та кущах. Під її прикриттям противник підтягує своїх штурмовиків ближче до українських позицій і намагається атакувати.

Про це в ефірі Армія TV розповів командир батальйону безпілотних систем «Спалах» 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

За його словами, противник продовжує спроби пробитися до українського переднього краю і робить це під прикриттям «зеленки». Почав застосувати мототехніку і здійснювати штурми. Крім того, на напрямку сконцентровано багато підрозділів БПЛА. Що ускладнює роботу як дронарів бригади, так і піхоти.

«Противник використовує весь наявний спектр. Це „Молнії“, дрони на оптоволокні, звичайні аналогові дрони. В них цього ресурсу багато. Воно все знищує наші укриття, і тому стараємося з цим боротися. Знищуємо ворожі БПЛА, різні антени, укриття пілотів. Така боротьба зараз йде між пілотами», — розповів командир батальйону безпілотних систем «Спалах» 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

Як повідомляла АрміяInform, на Покровському напрямку характер бойових дій залишається досить інтенсивним. Фіксують безперервний рух піхоти та роботу ворожих дронів.

Читайте нас у Facebook
«У цивільному житті не протримався і тижня»: командир САУ Caesar пояснив, чому хоче повернутися на фронт
«У цивільному житті не протримався і тижня»: командир САУ Caesar пояснив, чому хоче повернутися на фронт

Командир САУ Caesar на позивний «Маріо» після завершення контракту ненадовго повернувся до цивільного життя, але вже каже, що надовго без війська не залишиться.

«All inclusive» для ухилянтів: ДПСУ затримала авто, в яке набилося аж дев’ять порушників
«All inclusive» для ухилянтів: ДПСУ затримала авто, в яке набилося аж дев’ять порушників

На Вінниччині затримали автомобіль, буквально забитий військовозобов’язаними чоловіками.

Збільшилася кількість загиблих внаслідок російського удару по Києву
Збільшилася кількість загиблих внаслідок російського удару по Києву

Відомо вже про п’ятьох загиблих у Києві через нічну російську атаку. Близько 40 людей було поранено у столиці.

«Фронтова студія»: як військовий із позивним «СЗЧ» написав пісню для 39-ї бригади «сімейного типу»
«Фронтова студія»: як військовий із позивним «СЗЧ» написав пісню для 39-ї бригади «сімейного типу»

Лідер гурту «СЗЧ», військовослужбовець Борис Ісмаїлов із позивним «СЗЧ», написав пісню для 39-ї окремої бригади морської піхоти.

«Вони тричі зупиняли навчання»: українські пілоти дронів у Швеції показали партнерам з НАТО реалії сучасної війни
«Вони тричі зупиняли навчання»: українські пілоти дронів у Швеції показали партнерам з НАТО реалії сучасної війни

Українські оператори дронів, яких запросили на міжнародні навчання НАТО на шведському острові Готланді, «знищили» шведських військових, які їм протистояли.

«Я прийшла до ТЦК і сказала, що додому не піду»: історія захисниці Ольги
«Я прийшла до ТЦК і сказала, що додому не піду»: історія захисниці Ольги

Штаб-сержант 3-ї категорії відділення цивільно-військового співробітництва Солом'янського ТЦК та СП Ольга Даценко розповіла про свій шлях до війська.

ВАКАНСІЇ
Командиp бойової машини, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій (артилерія, ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Снайпер

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Електрик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Оператор відділення наземних роботизованих комплексів

від 25000 до 65000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Гранатометник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

--- ---