На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….
На Запорізькому напрямку ситуація залишається без змін. Постійні штурми, інтенсивність яких іноді зменшується, а іноді зростає. Однак активність ворога ніколи не падає до нуля.
Про це в ефірі Армія TV говорив Ігор Ткаченко, офіцер відділення комунікацій 128-ї Закарпатської окремої гірсько-штурмової бригади.
За його словами, дії противника не залежать від часу доби, атака може відбутися і вдень і вночі. Окупанти намагаються перевірити нашу оборону на міцність майже безперестанно. Проте будь-які їхні вилазки одразу помічають дрони, тож вороги отримують негайну відсіч. Так, наприклад, як під час одного з останніх штурмів. Тоді група з трьох-чотирьох росіян забігла в населений пункт, маючи конкретну мету.
«Намагалися зробити такий пропагандистський момент. Підняли свій російський триколор, і заявили про те, що вони захопили це містечко. Не довго святкували свої успіхи, і були одразу знищені протягом невеликого проміжку часу», — розповів Ігор Ткаченко.

Як повідомляла АрміяInform, на Краматорському напрямку, у зоні відповідальності п’ятої штурмової бригади, тривають цілодобові обстріли. Інтенсивність ворожих штурмів не спадає. Пробують малими піхотними групами прориватися до переднього краю позицій Сил оборони.
5 травня близько 19:50 російські війська завдали ракетного удару по місту Дніпро. Попередньо, ворог застосував балістичне озброєння.
Увечері 5 травня російські війська завдали ударів по цивільній інфраструктурі Запоріжжя, застосувавши керовані авіабомби та безпілотники.
У 81-й аеромобільній Слобожанській бригаді висміяли срежисоване ворогом відео про начебто здачу в полон наших бійців у селі Піскунівка.
Оператори батальйону безпілотних систем Fatum 60-ї механізованої Інгулецької бригади показали, як перетворюють російську логістику на дим та полум’я.
Воїни підрозділу Requiem group Сил спеціальних операцій ЗСУ зробили підбірку уражень ворожого транспорту та піхоти.
Заочно повідомили про підозру трьом військовослужбовцям рф, які під час окупації Гостомеля в березні 2022 року вбили цивільного чоловіка.
На тому, що обсяг контрактування виробництва НРК має суттєво зрости порівняно з минулорічним, наголосив під час Ставки наприкінці квітня Президент України та Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський….