ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Керівник благодійної організації з Київщини допомагав за гроші ухилянтам — ДПСУ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Травня 2025, 20:11

Правоохоронці викрили керівника однієї з благодійних організацій Київщини, який допомагав за гроші ухилянтам.

Про це в п’ятницю, 16 травня, повідомили у пресслужбі ДПСУ.

«За даними слідства, зловмисник за $1000 продавав медичні документи, які допомагали військовозобов’язаним ухилятися від мобілізації, а за $7000 організовував незаконне переправляння осіб у Молдову. За ці кошти клієнту гарантувалися послуги з логістики в Україні та Молдові, консультації як дістатися до кордону в Одеській області, як і де обійти пункт пропуску, як діяти на території суміжної країни», — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, надання незаконних послуг було задокументовано, після чого у фігурантів провели санкціоновані обшуки, під час яких оперативники виявили та вилучили «іноземну валюту, службову документацію, підроблені довідки про лікування, мобільні телефони, банківські карти та чорнові записи».

«Організатору незаконного переправляння осіб через кордон, 48-річному керівнику та засновнику благодійної організації, повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років», — додали прикордонники.

Вчителька географії допомагала ухилянтам незаконно переправлятися за кордон — ДПСУ
Вчителька географії допомагала ухилянтам незаконно переправлятися за кордон — ДПСУ
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Активізація противника на фронті: ЗСУ стримали 225 атак

Активізація противника на фронті: ЗСУ стримали 225 атак

Розпочалася 1207 доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Загалом, протягом минулої доби відбулося 225 бойових зіткнень.

Загроза удару з Чорного моря: противник вивів ракетоносій

Загроза удару з Чорного моря: противник вивів ракетоносій

У Чорному морі 1 ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 6 ракет.

Запоріжжя палає після атаки російських дронів: наслідки ранкового удару

Запоріжжя палає після атаки російських дронів: наслідки ранкового удару

Російські війська продовжують тероризувати Запорізьку область. Упродовж доби зафіксовано 438 ударів по 16 населених пунктах. Внаслідок атак загинула одна людина, ще двоє — отримали поранення.

Понад п’ять десятків артсистем, 3 танки та 1130 піхотинців: Генштаб ЗСУ оприлюднив втрати рф

Понад п’ять десятків артсистем, 3 танки та 1130 піхотинців: Генштаб ЗСУ оприлюднив втрати рф

За минулу добу армія країни-агресора втратила 1130 осіб, 3 танки та 52 артилерійські системи.

Понад 170 штурмів по всій лінії фронту: росіяни не припиняють атакувати наші позиції

Понад 170 штурмів по всій лінії фронту: росіяни не припиняють атакувати наші позиції

Сили оборони України продовжують стримувати натиск окупаційних військ. На даний час загалом відбулося 175 бойових зіткнень.

Військові медики у темряві прооперували пораненого в живіт військового. Фоторепортаж

Військові медики у темряві прооперували пораненого в живіт військового. Фоторепортаж

Нещодавно українські медики в темряві прооперували пораненого в живіт військового: джерелом світла були лише налобні ліхтарики та одна освітлювальна лампа.

ВАКАНСІЇ

Гранатометник

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Бухгалтер, військовослужбовець

від 20700 до 20700 грн

Баранівка

31 ОМБр

Механік-оператор вузла спеціального зв’язку. РЕБ. Війська РЕБ.

від 19000 до 120000 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Оператор-топогеодезист, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Стрілець

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

--- ---