ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Спорт на чужий землі вбиває — знищення російських «бейсболистів» та мотоциклістів

Новини
12 Травня 2025, 19:14
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Хмарка, що залишилися від російського штурмовика-бейсболіста. Скрін з відео 77 бригади

Оператори FPV-дронів 77 аеромобільної Наддніпрянської бригади ДШВ ЗСУ знищили ворожого штурмовика, який спробував атакувати наш БПЛА, а також мотоциклістів.

Відео бойової роботи оприлюднили 12 травня Десантно-штурмові війська ЗСУ.

Загарбник полем ішов до наших позицій, коли почув наближення дрона. Оцінивши, що втекти не вдасться, росіянин зняв автомат, схопив його за дуло і потужним ударом прикладу збив дрон.

Але вибух не залишив шансів самому окупанту.

Так само були знищені кілька мотоциклів, які росіяни просто покидали на дорозі.

Також наші пілоти знищили ворожі склади з боєкомплектом, техніку та піхоту ворога.

Як повідомляла АрміяInform, пілоти 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади ДШВ ЗСУ завдають точних ударів по бронетехніці, мотоциклах та особовому складу противника за допомогою FPV-дронів.


Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей
Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей

Війська окупантів завдали авіаударів по обласному центру Запорізької області.

Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі
Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду справу військовослужбовця зс рф, який обвинувачується у вчиненні сексуального насильства.

Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби
Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби

Повідомлено про підозру двом суддям Конотопського міськрайонного суду Сумської області, двом адвокататам та військовозобов’язаному.

Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей
Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Санітарний інструктор, медична сестра, фельдшер

від 20000 до 23000 грн

Кременчук

Військова частина 3052 НГУ

WorkUa Технік автоматизованих систем управління

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Olx Бухгалтер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Стрілець – помічник гранатометника

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

WorkUa Командир танкового взводу

від 130000 до 195000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

RobotaUa Навідник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682