У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…
Його звати «Таліб». Він не любить гучних промов — він любить точні постріли. Особливо тоді, коли в українське небо лізе ворожа «пташня». І тоді в гру входить ПЗРК «Ігла» — його особистий аргумент у дискусії з Су-25.
Кадри збиття ворожого літака оприлюднили на сторінці 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського.
Нещодавно «Таліб» збив черговий російський штурмовик. Четвертий на своєму рахунку. До них — два «Шахеди». Кожна із цих збитих цілей — мінус одна загроза для українських міст, фронтових позицій і мирного неба. Цього разу ще й пощастило — момент влучання потрапив на відео. Таке трапляється нечасто: збити — складно, зняти це на камеру — ще складніше.
Відео оприлюднили на сторінці бригади. Там кажуть: фіксація такого результату — це рідкісний трофей навіть для досвідчених зенітників.
Але для «Таліба» це вже рутина. Він методично «полює» за кожною ціллю, ніби це особиста справа честі. Побратими кажуть про нього просто: «Знатний мисливець. Він не стріляє — він вичікує і вражає».
Його мотивація — без пафосу, але з металевим внутрішнім кодексом: «Над моєю землею ніякий непотріб літати не буде».
У бригаді не приховують: на цьому знищеному Су-25 історія не завершиться. Бойовий рахунок «Таліба» точно ще не закритий.
«Далі буде…» — обіцяють військові. І кожен, хто надумає вторгнутися в українське небо, про це точно пошкодує.
Як повідомляла АрміяInform, Сергій на псевдо «Клінт» — 32-річний хлопець з Черкас, який з 2023 року у складі 58-ї мотопіхотної бригади Сухопутні війська ЗС України пройшов нелегкий шлях, зокрема пережив запеклі бої під населеним пунктом Урожайне, що на Донеччині.
До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform.
У зв’язку з наближенням лінії фронту у Краматорську ухвалено рішення про демонтаж та евакуацію окремих об’єктів культурної спадщини задля їхнього збереження.
Завершено досудове розслідування щодо правоохоронця, який за гроші обіцяв допомогти оформити фіктивну відстрочку від мобілізації.
Українські нацгвардійці взяли участь у навчаннях Aurora 2026 у Швеції, де оператори БПЛА НГУ також навчали партнерів сучасної роботи з дронами.
Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка завдають ударів по логістиці окупантів.
В Івано-Франківську після російської атаки спалахнула пожежа у девʼятиповерховому житловому будинку.
Бойовий шлях Вадима з позивним «Боржомі» зі 156-го зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса розпочався ще у 2014-му — на Донбасі.
Механік-водій
від 20000 до 120000 грн
Петропавлівка
Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Суми та Область/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Суми, Сумська область
У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…