ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Спалили $46 млн — російський флот «пішов на дно» посеред Курщини

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Травня 2025, 20:26
Ворожа РЛС «Заслон» димить після влучання нашого дрона. Скрін з відео СБС ЗСУ

Оператори 413 батальйону «Рейд» СБС у Курській області уразили та вивели з ладу корабельну радіолокаційну станцію «Заслон».

Відео бойової роботи було оприлюднене 7 травня Силами безпілотних систем ЗСУ.

Ворожу РЛС «Заслон» на колісній базі знайшли на значній відстані від державного кордону оператори «Рейду» у складі зведеного загону безпілотних систем «Джміль» 78 десантно-штурмового полку.

«Заслон» їхав полем з працюючим радаром, але не помітив наближення нашого дрона і був вражений.

«Це рідкісна модифікація корабельного радіолокаційного комплексу, який встановлюється на російські новітні корвети.

Він здатен виявляти цілі на відстані до 300 км, надавати цілевказання зенітним ракетам та керувати вогнем ППО й артилерії.

Вартість одного корабельного «Заслону», яку озвучували російські ЗМІ, у 2019 році становила близько $46 млн», — сказано у повідомленні СБС.

А на Донеччині оператори «Рейду» вразили дві новітні російські вогнеметні системи ТОС-2 «Тосочка», які є глибокою модернізацією ТОС-1А «Сонцепьок».

ТОС-2 прийнята на озброєння зс рф у 2021 році, а перше знищення цієї системи в Україні зафіксовано у лютому 2025 року.

Як повідомляла АрміяInform, на Курському напрямку оператори 413 батальйону безпілотних систем «Рейд» СБС змогли уразити 3 російські системи ППО та видовищно знищити далекобійну САУ.

До речі, якщо вам цікаві не тільки відео боїв, але й більш спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform та на сторінку в інстаграмі.

Читайте нас в Telegram
«Поранення для ворога рівнозначно смерті» — біля Покровська поранених росіян командири кидають вмирати в кілзоні

На Покровському напрямку, в зоні 155-ї бригади, щодня відбувається кілька десятків штурмів.

Наша вдячність за захист України: Президент привітав прикордонників зі святом
Наша вдячність за захист України: Президент привітав прикордонників зі святом

У День прикордонника України, який відмічається 30 квітня, Володимир Зеленський привітав з цим професійним святом.

Вдале полювання: уражені катери «Соболь» та «Грачонок», які охороняли Керченський міст
Вдале полювання: уражені катери «Соболь» та «Грачонок», які охороняли Керченський міст

У ніч на 30 квітня 2026 силами та засобами ВМС ЗСУ завдано ураження корабельно-катерного складу рф в районі Керченської протоки. 

До двох місяців: головнокомандувач ЗСУ обмежив перебування військовослужбовців на «нулі»
До двох місяців: головнокомандувач ЗСУ обмежив перебування військовослужбовців на «нулі»

Тепер командири повинні забезпечити умови для перебування військовослужбовців на позиціях до 2 місяців із подальшою обов’язковою заміною (ротацією).

За добу бійці СБС уразили 80 точок вильоту дронів
За добу бійці СБС уразили 80 точок вильоту дронів

Протягом доби підрозділи угруповання СБС уразили/знищили 1863 цілі противника.

В Одесі 18 людей постраждали внаслідок ворожої атаки
В Одесі 18 людей постраждали внаслідок ворожої атаки

У ніч з 29 на 30 квітня військові рф атакували безпілотними літальними апаратами декілька районів міста.

ВАКАНСІЇ
Інженер автомобільної та бронетанкової служби, діловод

від 10000 до 15000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Зовнішній пілот, оператор, безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 50000 грн

Житомир

115 ОБр Сил ТрО

Санітарний інструктор, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Мінометник в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Бойовий медик (за контрактом у ЗСУ)

від 50000 до 170000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

--- ---