ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Росіянин хотів збити дрон, а натомість видав пункт управління зс рф

Відео Новини
4 Травня 2025, 17:14
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На Лиманському напрямку російський окупант намагався збити український дрон, а натомість видав своє укриття.

Про це на своєму Telegram-каналі повідомили бійці батальйону «SIGNUM», опублікувавши відео з полюванням на пункт управління загарбників у Серебрянському лісі.

«За отриманими розвідданими нами було виявлено пункт управління росіян. Миттєве реагування і оптоволоконний дрон вже працює. Ворог зафіксував нашу роботу поблизу свого укриття та відкрили вогонь, але очі пілота все помічають», — йдеться у коментарі до оприлюднених кадрів.

Результатом цього стало знищення ворожого пункту управління, попри всі заходи, яких противник вжив для захисту бліндажа від атаки безпілотників.

«Наш дрон — не просто пристрій. Це тінь, що несе кару. Пілоти — як хірурги. Удар — як вирок. Жах росіян починається не з вибуху, а з того моменту, коли вони розуміють: ніхто не сховається», — підкреслюють українські захисники.

«Гострі Картузи» показали, чому нести у рюкзаку каністру бензину — дуже погана ідея
«Гострі Картузи» показали, чому нести у рюкзаку каністру бензину — дуже погана ідея

Як повідомляла АрміяInform, росіянин без інстинкту самозбереження вирішив «затрофеїти» український дрон і дорого за це поплатився.


Вісім годин вивозили загиблого побратима: під Оріховим НРК допоміг евакуювати тіло бійця
Вісім годин вивозили загиблого побратима: під Оріховим НРК допоміг евакуювати тіло бійця

Бійці роти безпілотних наземних систем «Асгард» 153-ї механізованої бригади евакуювали з поля бою загиблого побратима на Оріхівському напрямку.

Кінець світла: за 3 останні доби уражено 12 енерговузлів на окупованих територіях
Кінець світла: за 3 останні доби уражено 12 енерговузлів на окупованих територіях

В межах виконання безстрокової операції СБС по Криму та іншим тимчасово окупованим територіям за останні 72 години було уражено 12 енергетичних об’єктів.

Маневр і ще маневр: наш бомбер зміг втекти від російського перехоплювача
Маневр і ще маневр: наш бомбер зміг втекти від російського перехоплювача

Оператори безпілотного підрозділу Lasar’s Group Нацгвардії показали приклад майстерності і змогли врятувати свою техніку від ворога.

Ворог найбільше атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог найбільше атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 69 разів атакував позиції Сил оборони, у тому числі 20 разів на Слов’янському напрямку.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 121100 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

RobotaUa Медична сестра, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Olx Гранатометник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Olx Заступник командиpа бойової машини, навідник-оператор

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Оператор БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв

Корабельный районный территориальный центр комплектования и социальной поддержки

RobotaUa Стрілець-гранатометник (морська піхота)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ