ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Патріотичне виховання» по-російськи: дітям у яслах Сіверськодонецька роздали дипломи за малюнки про війну

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Травня 2025, 18:28
Цифрова ілюстрація

Російська пропагандистська машина на окупованих територіях України сягнула нового дна, залучаючи до мілітаристських заходів вихованців ясельних груп дитячих садків. У тимчасово захопленому Сіверськодонецьку малюкам вручили «дипломи переможців» за малюнки та вірші на військову тематику, назвавши це частиною «патріотичного виховання».

Про цей кричущий випадок повідомив начальник Луганської ОВА Олексій Харченко.

За його даними, окупаційна влада Сіверськодонецька організувала для дітей, що відвідують місцеві ясла-садки, конкурси малюнків та віршів.

Тематика цих «творчих змагань» для дітей дошкільного віку була відповідною — військовою. «Малюкам… роздали дипломи переможців конкурсів малюнків та віршів на військову тематику», — зазначив очільник Луганської ОВА.

Цей захід, як виявилося, не був місцевою ініціативою, а проводився в рамках федерального російського проєкту «Патріотичне виховання громадян рф».

Олексій Харченко з гіркою іронією коментує цей факт: «Шкіл, закладів передвищої та вищої освіти, молодіжних просторів росіянам вже замало для пропаганди війни».

Це свідчить про тотальний характер російської пропаганди, яка прагне охопити абсолютно всі верстви населення на окупованих територіях, починаючи з найменших дітей, які ще не здатні критично сприймати інформацію.

Як повідомляла АрміяInform, на території тимчасово окупованої Луганщини у навчальних закладах Лутугиного російські силовики привчають дітей бути заручниками.

У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих
У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих

У Дніпрі завершилася пошуково-рятувальна операція у житловому кварталі, по якому уночі 2 червня поцілили російські ракети.

Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми
Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми

Повідомлено про підозру 35-річному жителю Хмельницького району, який, за даними слідства, організував схему незаконного переправлення військовозобов’язаних.

«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони
«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони

За гуркотом на російських нафтопереробних заводах, інших військових об'єктах, складах і логістичних вузлах стоїть складна робота.

Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів
Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади видовищно знищили ворожу «буханку» з боєприпасами.

Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій
Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» зробили добірку різанини ворожої логістики на Добропільському напрямку.

Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч
Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч

Правоохоронці викрили 26-річного жителя обласного центру, який організував схему незаконного отримання відстрочки від мобілізації та виїзду за межі України.

ВАКАНСІЇ
Водій (кат. С, СЕ), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Бойовий медик

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Майстер, номер обслуги, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Артилерист

від 21000 до 121000 грн

Святогірськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Оператор ПТРК

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

--- ---