ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Повідомлено про підозру чотирьом охоронцям луганської колонії, які катували наших військовополонених

Новини
1 Травня 2025, 13:27
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Чотирьом громадянам України, які стали співробітникам так званої виправної колонії, повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з військовополоненими (ч. 1 ст. 438 КК України).

Про це повідомив 1 травня Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, підозрювані обіймали псевдопосади у так званій федеральній казенній установі «Виправна колонія № 4 Управління Федеральної служби виконання покарань по луганській народній республіці» — колишня «Суходільська виправна колонія», яка була місцем утримання для українських військовополонених.

Співробітники місця несвободи, всупереч вимогам міжнародного гуманітарного права, катували військовополонених.

Вони безпричинно завдавали численних ударів кулаками та спеціальними засобами (гумовими кийками) по різних частинах тіла полонених аж до втрати свідомості, а також застосовували електричний струм.

Як повідомляла АрміяInform, судитимуть генерала рф та 10 його підлеглих, які забезпечували функціонування однієї з найжорстокіших катівень в окупованому Херсоні.

 


Сили оборони уразили ворожі пункти управління, переправу та інші об’єкти противника — Генштаб ЗСУ
Сили оборони уразили ворожі пункти управління, переправу та інші об’єкти противника — Генштаб ЗСУ

У ніч на середу, 5 серпня, українські війська завдали ударів по низці важливих об’єктів противника на Запоріжжі, Донеччині та Курщині.

Дороги смерті: наші пілоти наповнюють тилові дороги ворога брухтом та загиблими
Дороги смерті: наші пілоти наповнюють тилові дороги ворога брухтом та загиблими

Оператори підрозділу Сил спеціальних операцій ЗСУ Uа_reg team продовжують панувати на логістичних шляхах ворога.

«Міжнародний контингент полонених поповнюється»: десантники захопили громадянина Бангладеш
«Міжнародний контингент полонених поповнюється»: десантники захопили громадянина Бангладеш

Бійці Сил оборони захопили в полон громадянина Бангладеш, який воював на боці російських окупаційних військ.

Палять все, що їздить: на Купʼянському напрямку знищили майже 30 одиниць російського транспорту
Палять все, що їздить: на Купʼянському напрямку знищили майже 30 одиниць російського транспорту

Бійці батальйону безпілотних систем 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади провели зразковий логістикоцид ворога.

ВАКАНСІЇ
Olx Стрілець, помічник гранатометника, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Middle Product Support

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

WorkUa Командир машини

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Морська піхота ЗСУ

WorkUa Офіцер медичної служби

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

RobotaUa Водій, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Olx Стрілець-зенітник

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область