Попри належність до винищувачів четвертого покоління та наявність у бойовому строю Ізраїлю сучасних F-35 і F-15, саме F-16I Sufa виконують левову частку ударних місій:…
Рекрутинг набирає обертів. Зацікавленість охочих зростає, у той же час збільшується кількість посад та бригад, що беруть участь в проєкті «Контракт 18-24».
Про все це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповіла Алла Пунько, офіцер відділення ЗМІ 1-го центру рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ.
За її словами, зараз до рекрутерів найчастіше звертаються люди віком від 18 до 21 року. В основному хлопці, хоча через перший центр рекрутингу Сухопутних військ долучилося і декілька дівчат. Усім пропонують солідні фінансові й соціальні пакети та річний контакт, по закінченню якого можна обирати свій подальший шлях.
«Є два варіанти: або людина отримує відстрочку від мобілізації на один рік після завершення цього контракту, або вона продовжує контракт. Вона має повідомити про це свого командира.
Вже після завершення річного контракту і підписання нового, можна рухатися кар’єрними сходами. Можна будувати кар’єру в армії. Тобто займати нові посади і відповідно отримувати нові звання», — розповіла Алла Пунько.
Загалом за цим контрактом місце служби можна обрати серед 24 бригад, зокрема в Сухопутних військах — з 13. Найпопулярніші серед рекрутів 72 окрема механізована бригада та 92 окрема механізована бригада. Їх обирають найчастіше.
Як повідомляла АрміяInform, у межах реалізації експериментального проєкту «Контракт 18-24» підготовка громадян, залучених на військову службу, відбувається за трирівневою програмою тривалістю до трьох місяців.
«Контракт 18-24» — це добровільна ініціатива, що дозволяє українцям у зазначеній віковій категорії приєднатися до Сил оборони України на один рік.
Проєкт пропонує гідну фінансову винагороду, професійний бойовий вишкіл за стандартами НАТО та соціальні гарантії, яких не дає жодна цивільна професія.
@armyinformcomua
Протягом минулого тижня на Харківщині бійці Третьої штурмової бригади ліквідували РСЗВ «Град», 46 артзасобів, підірвали міст та завдали значних втрат ворогу в живій силі.
Бійці 225-го окремого штурмового полку попереджають про поширення нової ворожої тактики — використання FPV-дронів як наземних мін-пасток, які, лежачи непомітно, чекають на появу цілі.
Солдат мобільної вогневої групи Євген Павленко, який почав свій бойовий шлях зі збиття крилатої ракети Х-101, сьогодні є справжнім асом ППО, на рахунку якого — понад 10 знищених цілей, від «шахедів» до ворожих FPV-дронів.
Костянтинівка на Донеччині стала однією з головних цілей літнього наступу окупантів, які намагаються прорватися до міста з трьох напрямків, одночасно піддаючи його щоденним руйнівним обстрілам з усіх видів озброєння.
На Краматорському напрямку оператори ударних дронів прикордонного підрозділу «Фенікс» протягом кількох днів знищили бронетехніку, автомобілі, антену зв’язку та ворожі FPV-засідки.
В одній з військових частин Донецької області викрили розкрадання пально-мастильних матеріалів.
до 22000 грн
Могилів-Подільський
Державна прикордонна служба України
від 50000 до 120000 грн
Вся Україна
11 окремий батальйон спеціального призначення
Попри належність до винищувачів четвертого покоління та наявність у бойовому строю Ізраїлю сучасних F-35 і F-15, саме F-16I Sufa виконують левову частку ударних місій:…