ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Аж світяться — російських штурмовиків вночі нищать за допомогою тепловізорів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Травня 2025, 9:25
Окупант почув наш дрон і присів, але невдовзі геть поляже. Скрін з відео 427 полку

Оператори 427-го полку безпілотних систем «Рарог» зробили добірку ураження хвиль російської піхоти, які намагаються атакувати вночі.

Відео було оприлюднене 1 травня на каналі бригади.

Дехто з окупантів намагався вести вогонь чи сховатися за антидроновими плащами, але їм це не допомогло.

«Де „два штемпа“ — там і двадцять, і двісті, і дві тисячі. Непотріб розпорошуються, але „Рарог“ стабільно випалює!

Тут депресія не приживається — вона тікає першою від наших пілотів. Кожна дія у полку — про якість і системність», — прокоментували відео в полку.

Як повідомляла АрміяInform, оператори 427-го полку безпілотних систем «Рарог» разом із суміжними підрозділами досягли результату завдяки FPV-дронами та дистанційному мінуванню.

Читайте нас в Telegram
Збільшилася кількість загиблих внаслідок російського удару по Києву
Збільшилася кількість загиблих внаслідок російського удару по Києву

Відомо вже про п’ятьох загиблих у Києві через нічну російську атаку. Близько 40 людей було поранено у столиці.

«Фронтова студія»: як військовий із позивним «СЗЧ» написав пісню для 39-ї бригади «сімейного типу»
«Фронтова студія»: як військовий із позивним «СЗЧ» написав пісню для 39-ї бригади «сімейного типу»

Лідер гурту «СЗЧ», військовослужбовець Борис Ісмаїлов із позивним «СЗЧ», написав пісню для 39-ї окремої бригади морської піхоти.

«Вони тричі зупиняли навчання»: українські пілоти дронів у Швеції показали партнерам з НАТО реалії сучасної війни
«Вони тричі зупиняли навчання»: українські пілоти дронів у Швеції показали партнерам з НАТО реалії сучасної війни

Українські оператори дронів, яких запросили на міжнародні навчання НАТО на шведському острові Готланді, «знищили» шведських військових, які їм протистояли.

«Я прийшла до ТЦК і сказала, що додому не піду»: історія захисниці Ольги
«Я прийшла до ТЦК і сказала, що додому не піду»: історія захисниці Ольги

Штаб-сержант 3-ї категорії відділення цивільно-військового співробітництва Солом'янського ТЦК та СП Ольга Даценко розповіла про свій шлях до війська.

Ховався за наплічником: російський штурмовик вважав, що захистився від дрона
Ховався за наплічником: російський штурмовик вважав, що захистився від дрона

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка зробили добірку уражень ворожої піхоти.

Автівки ООН потрапили під удар російських дронів у Херсоні
Автівки ООН потрапили під удар російських дронів у Херсоні

Російські окупанти атакували ударними безпілотниками транспорт гуманітарної місії Організації об’єднаних націй у Херсоні.

ВАКАНСІЇ
Інженер БПЛА

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Бойовий медик взводу 155 окремого батальйону ТрО

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Радіотелефоніст, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Водій, Військова частина А7290

від 20000 до 120000 грн

Лозова

Військова частина А7290

Технік відділення зв’язку та інформаційних систем

від 20000 до 22000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Бойовий медик взводу військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---