Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…
Бійці 67 окремої механізованої бригади оточили російські позиції та методично знищили живу силу противника.
Про це вони розповіли у вівторок, 29 квітня, у себе у соцмережах, оприлюднивши відео з ліквідацією загарбників.
«Полювання на біомасу. Наша група зайняла вогневі позиції в посадці… Один особливо кмітливий вирішив вийти перекурити… Але не встиг. Бо в цей час ми відкрили вогонь по всій цій м’ясній ходячій печалі», — йдеться у повідомленні.
Своєю чергою перелякані окупанти почали розбігатися, проте тікати вже було нікуди.
«Так почали бігти що аж пʼятки світилися. Наші хлопці пішли вперед — впевнено, чітко, по класиці. Закидали гранатками все, що ворушилось. Путінські сини швиденько опинились у кільці. У вогняному. Злагоджена робота наших пілотів: чітка і смертельна. Противник зрозумів, що вчорашня вечеря була останньою. А на десерт — коктейльчик. Авторський, запальний, по бліндажах», — зазначили у 67 ОМБр.
Як повідомляла АрміяInform, п’яний російський військовий примудрився проспати штурм ЗСУ та зіткнувся з неприємними наслідками.
До речі, якщо вам цікаві не тільки відео боїв, але й більш спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform та на сторінку в інстаграмі.
Сили оборони підтвердили додаткові результати ураження трьох об’єктів паливно-енергетичної інфраструктури російської федерації.
Правоохоронні органи повідомили про підозру трьом посадовцям одного з армійських корпусів за побори з підлеглих.
Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…