ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Танки використовує як таксі» — на Торецькому напрямку ворог штурмує, заполонивши небо дронами

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Квітня 2025, 11:53
Зруйнований Торецьк / скриншот з відео МВС України

На Торецькому напрямку тривають безперервні штурми як піхотні, так і механізовані. У небі — величезна кількість дронів.

Про це ефірі Армія TV розповів пресофіцер 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу Євген Алхімов.

За його словами, важку техніку противник використовує для підвозу піхоти, тобто як таксі. Її обшивають додатковим захистом, закидають на неї десант. Тоді намагаються проїхати якомога далі й викинути штурмовиків поблизу лінії бойового зіткнення.

«Коли механізований штурм, то є одиниці техніки, яка на собі тягне весь можливий РЕБ, а попереду ще й трал для мінних загороджень. Кількість дронів у повітрі зросла до такої кількості величезної, ми такого до цих пір ніколи не бачили.

Вони зараз намагаються уразити нашу техніку, логістику, намагаються до Костянтинівки летіти», — зазначив пресофіцер 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

Як повідомляла АрміяInform, на Лиманському напрямку противник посилив тиск. Нині ворог здійснює активні штурмові дії, передусім концентруючи удари в смузі відповідальності 66 окремої механізованої бригади. Більш як половина штурмових дій на напрямку відбувається саме там.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Вийшли на командний пункт — українські штурмовики ліквідували ворожого комбата

Вийшли на командний пункт — українські штурмовики ліквідували ворожого комбата

Бійці 1 штурмового батальйону «Чорний Лебідь» ліквідували командира 30-го мотострілецького полку зс рф.

«Компенсують різку нестачу»: у ВМС ЗСУ розповіли, чому російський флот активізувався в Чорному морі

«Компенсують різку нестачу»: у ВМС ЗСУ розповіли, чому російський флот активізувався в Чорному морі

Росіяни стали частіше запускати ракети з Чорного моря. Морські ракетоносії Чорноморського флоту рф змушені активізуватися.

Годував «привидів»: судитимуть офіцера ТЦК, який списав харчів на 320 тисяч гривень

Годував «привидів»: судитимуть офіцера ТЦК, який списав харчів на 320 тисяч гривень

До суду скеровано обвинувальний акт щодо офіцера Тернопільського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

У Києві зросла кількість загиблих внаслідок російського ракетного удару

У Києві зросла кількість загиблих внаслідок російського ракетного удару

20 киян загинули внаслідок удару російської ракети в Соломʼянському районі.

Герой України «Пейн» захопив у полон окупанта за допомогою FPV-дрона

Герой України «Пейн» захопив у полон окупанта за допомогою FPV-дрона

Українські безпілотники продовжують захоплювати у полон «заблукалих» російських штурмовиків.

Повернення загиблих захисників: ідентифікація тіл може тривати понад рік

Повернення загиблих захисників: ідентифікація тіл може тривати понад рік

За час останніх репатріаційних заходів до України повернули понад 6 тисяч тіл загиблих українців. Багато з них — у такому стані, що впізнати людину неможливо без ДНК-експертизи. Цей процес може тривати місяцями, а іноді — понад рік.

ВАКАНСІЇ

Водолаз-сапер

від 17000 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Молодший інспектор прикордонної служби

від 20100 до 25000 грн

Херсон

Державна прикордонна служба України

Такелажник, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Оператор засобів РЕБ

від 20000 до 120000 грн

Харків

225 ОШБ

Стрілець

від 20000 до 50000 грн

Українка, Миколаївська обл.

Військова частина А7095

Фельдшер, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

--- ---